Czy jesienna aura jest dla Ciebie męcząca i przygnębiająca i najchętniej zamieniłbyś ten krajobraz za oknem na słońce i znacznie wyższe temperatury? A może przeciwnie, kochasz góry, śnieg i sporty zimowe? Studiując Chemię w ANS będziesz miał taką możliwość w ramach programu ERASMUS+! Podstawowym celem programu Erasmus+ jest wspieranie współpracy między uczelniami akademickimi. Dzięki zawartym przez ANS w Tarnowie umowom możliwe jest odbywanie za granicą części studiów, a także praktyk studenckich. Studenci Chemii ANS mogą, w ramach podpisanych bilateralnych umów międzynarodowych, udać się do: Belgii, Finlandii, Maltę, Włoch oraz Rumunii.

To świetna okazja by podszlifować język, poznać nowych ludzi i kulturę, a także by nawiązać kontakty zawodowe!

W bogatej ofercie kierunków chemicznych w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie znajdziesz:

Studia I stopnia:

Studia II stopnia:

  • Technologia Chemiczna – studia magisterskie stacjonarne
    • dla absolwentów studiów I stopnia licencjackich – 4 semestry
    • dla absolwentów studiów I stopnia inżynierskich – 3 semestry

Zastanawiasz się? Sprawdź wypowiedzi absolwentów kierunku – dlaczego wybrali studia chemiczne w Tarnowie, jak wspominają te studia i czym zajmują się po ich ukończeniu:

https://anstar.edu.pl/wydzialy/wydzial-matematyczno-przyrodniczy/kierunki/chemia/absolwenci-chemii/

Nie miałeś rozszerzonej chemii?

Jeśli obawiasz się „poważnych” zagadnień chemicznych pomożemy Ci nadrobić ewentualne zaległości i pogłębić wiedzę chemiczną na zajęciach ‘Repetytorium z podstaw chemii’ tak, abyś bez trudu rozpoczął studiowanie.

Więcej informacji na temat oferty dydaktycznej Katedry Chemii ANS w Tarnowie oraz szczegóły procesu rekrutacji znajdziesz na stronie:

https://anstar.edu.pl/oferta-kierunkow-chemicznych-w-pwsz-w-tarnowie-2/

Wróć do góry