Chcesz studiować na kierunkach chemicznych w ANS w Tarnowie a nie wiesz na jakie wsparcie możesz liczyć ze strony Uczelni?

Oferujemy Ci:

  • Dom Studenta ANS w Tarnowie zlokalizowany przy ulicy Słowackiego 7, w odległości ok. 10 minut spaceru od budynków Uczelni. Znajduje się w nim 170 miejsc w pokojach studenckich o wysokim standardzie – m. in. każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Studenci nieodpłatnie mogą korzystać z sieci internetowej dostępnej w każdym pokoju. Więcej informacji, w tym wniosek:

https://anstar.edu.pl/jednostki/dzial-pomocy-materialnej/dom-studenta-ans-w-tarnowie/

  • Stypendia:

Stypendium socjalne może otrzymać student znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej, którego miesięczny dochód na osobę w rodzinie nie przekracza progu dochodu ustalonego w Uczelni. Więcej informacji:

https://anstar.edu.pl/jednostki/dzial-pomocy-materialnej/stypendium-socjalne/charakterystyka-swiadczenia/

Stypendium dla osób niepełnosprawnych może otrzymać student posiadający orzeczenie o niepełnosprawności. Więcej informacji:

https://anstar.edu.pl/jednostki/dzial-pomocy-materialnej/stypendium-dla-osob-niepelnosprawnych/charakterystyka-swiadczenia/

Stypendium Rektora – przyznawane od drugiego roku studiów, m. in. za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe lub artystyczne

Zapomoga – przyznawana w sytuacjach losowych.

 

Pozostaje tylko wybrać jaki kierunek chemiczny chcesz studiować…

W bogatej ofercie kierunków chemicznych w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie znajdziesz:

Studia I stopnia:

Studia II stopnia:

  • Technologia Chemiczna – studia magisterskie stacjonarne
    • dla absolwentów studiów I stopnia licencjackich – 4 semestry
    • dla absolwentów studiów I stopnia inżynierskich – 3 semestry

Zastanawiasz się? Sprawdź wypowiedzi absolwentów kierunku – dlaczego wybrali studia chemiczne w Tarnowie, jak wspominają te studia i czym zajmują się po ich ukończeniu:

https://anstar.edu.pl/wydzialy/wydzial-matematyczno-przyrodniczy/kierunki/chemia/absolwenci-chemii/

Nie miałeś rozszerzonej chemii?

Jeśli obawiasz się „poważnych” zagadnień chemicznych pomożemy Ci nadrobić ewentualne zaległości i pogłębić wiedzę chemiczną na zajęciach ‘Repetytorium z podstaw chemii’ tak, abyś bez trudu rozpoczął studiowanie.

Więcej informacji na temat oferty dydaktycznej Katedry Chemii ANS w Tarnowie oraz szczegóły procesu rekrutacji znajdziesz na stronie:

https://anstar.edu.pl/oferta-kierunkow-chemicznych-w-pwsz-w-tarnowie-2/

https://www.youtube.com/watch?v=NWfInHJf3JU
Wróć do góry