UWAGA !!!

W związku z pobytem w Domu Studenta Gości z Ukrainy, hotel jest nieczynny do odwołania !!!

Szanowni Państwo !!!

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 74/2021 z dnia 24 września 2021 r. Rektora PWSZ w Tarnowie w sprawie zasad korzystania z Domu Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie w trakcie podjętych działań mających na celu przeciwdziałanie skutkom rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 wśród członków społeczności Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie informujemy, iż:

– w roku akademickim 2021/2022 kwaterowanie odbywać się będzie do pokoi 3 osobowych,

– jeżeli u osoby kwaterującej się wystąpią niepokojące objawy chorobowe (tj.: kaszel, duszności i kłopoty z oddychaniem, bóle mięśni i ogólne zmęczenie, utrata smaku i węchu), i/lub u której zostanie stwierdzona podwyższona temperatura ciała (powyżej 38oC) – wówczas osoba ta nie bierze udziału  w procesie kwaterowania. Kwaterowanie nastąpi w indywidualnie ustalonym terminie,

– zakaz kwaterowania studentów innych uczelni obowiązuje do odwołania,

– na terenie całego obiektu nadal obowiązuje zakaz odwiedzin,

– jedynie w dniu kwaterowania mogą być wpuszczone do budynku osoby pomagające w kwaterowaniu – pod warunkiem, iż nie będą mieć stwierdzonej podwyższonej temperatury ciała  i przy zachowaniu przez nich reżimu sanitarnego (nałożenie maseczki, dezynfekcja rąk, zachowanie dystansu 2 m),

– osoby wchodzące do budynku zobowiązane są do dezynfekcji dłoni i używania maseczek. Obowiązek używania maseczek dotyczy korzystania ze wszystkich przestrzeni wspólnych tj.: hol, korytarze i klatki schodowe,

– wprowadza się instrukcję dotyczącą wymogów, jakie powinny zostać spełnione w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa zakwaterowanych oraz pracowników Domu Studenta PWSZ  w Tarnowie, której treść stanowi załącznik Nr 1 do Zarządzenia Nr 74/2021 z dnia 24 września 2021 r.,

– wydrukowany tekst Zarządzenia będzie dostępny w każdym pokoju Domu Studenta – prosimy o zapoznanie się z jego treścią i stosowanie.  

   Dom Studenta PWSZ w Tarnowie zlokalizowany jest przy ulicy Słowackiego 7, w odległości ok. 10 minut spaceru od budynków Uczelni. Dysponuje 170 miejscami w pokojach studenckich o wysokim standardzie – m. in. każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym.

Pokoje studenckie są trzyosobowe. Opłata za miejsce dla studenta PWSZ w Tarnowie w roku akademickim 2021/2022 zgodnie z Zarządzeniem NR 57/2021 z dnia 9 lipca 2021 r. Rektor PWSZ w Tarnowie wynosi 290 zł za miesiąc.
Studenci nieodpłatnie mogą korzystać z sieci internetowej dostępnej w każdym pokoju.   Do dyspozycji mają pokoje cichej nauki. Mieszkańcy Domu Studenta mogą korzystać ze świetlicy i klubu studenckiego (przy zachowaniu zakazu odwiedzin !!!).

Do dyspozycji mieszkańców oddana jest również pralnia z pralkami automatycznymi oraz suszarnia.

Na terenie całego obiektu obowiązuje zakaz odwiedzin !!! 

Dom Studenta dysponuje również miejscami hotelowymi dla 30 osób. Bazę hotelową stanowią pokoje jedno, dwu, trzy osobowe oraz apartament – wszystkie wyposażone w  odbiorniki TV.  Z miejsc hotelowych mogą korzystać studenci studiów niestacjonarnych w okresie zjazdów, jak również osoby prywatne.

Ceny za miejsca w pokojach hotelowych kształtują się następująco:

Apartament135,00 zł brutto za dobę
Miejsce w pokoju 1 osobowym70,00 zł brutto za dobę
Miejsce w pokoju 2 osobowym45,00 zł brutto za dobę
Miejsce w pokoju 3 osobowym35,00 zł brutto za dobę
 

Studenci PWSZ w Tarnowie zwolnieni są z podatku VAT, a pracownikom tarnowskiej PWSZ przysługuje zniżka w opłatach w wysokości 50%.

Pokoje bazy hotelowej posiadają darmowy dostęp do sieci internetowej oraz odbiorniki TV.

W Domu Studenta znajduje się również świetlica, w której mogą odbywać się konferencje lub imprezy okolicznościowe. Świetlica może pomieścić 50 osób.

Koszt wynajęcia świetlicy:

grupa do 10 osób20,00 zł brutto za godzinę
grupa do 30 osób35,00 zł brutto za godzinę
grupa powyżej 30 osób45,00 zł brutto za godzinę
 

Przy Domu Studenta działa stołówka, w której studenci oraz goście hotelowi mogą korzystać z posiłków. W stołówce istnieje możliwość organizowania imprez okolicznościowych takich jak np. wesela, przyjęcia komunijne zabawy andrzejkowe, Sylwester.

Szczegółowych informacji o trybie ubiegania się o miejsce w Domu Studenta PWSZ w Tarnowie udziela Dział Pomocy Materialnej tel. 014 63 16 565, pok. A030a.

Dane teleadresowe:
Dom Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie
ul. Słowackiego 7, 33-100 Tarnów
tel. 014 63 16 901 – Recepcja

Stołówka – Dom Studenta
Firma Mikrus-Bis – działalność gastronomiczna
tel. 503 095 078

Wróć do góry