Chcesz studiować na kierunkach chemicznych w Akademii Tarnowskiej a nie wiesz na jakie wsparcie możesz liczyć ze strony Uczelni?

Oferujemy Ci:

  • Dom Studenta Akademii Tarnowskiej zlokalizowany przy ulicy Słowackiego 7, w odległości ok. 10 minut spaceru od budynków Uczelni. Znajduje się w nim 170 miejsc w pokojach studenckich o wysokim standardzie – m. in. każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Studenci nieodpłatnie mogą korzystać z sieci internetowej dostępnej w każdym pokoju. Więcej informacji, w tym wniosek:

link do strony:

https://anstar.edu.pl/jednostki/dzial-pomocy-materialnej/dom-studenta-ans-w-tarnowie/

  • Stypendia:

Stypendium socjalne może otrzymać student znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej, którego miesięczny dochód na osobę w rodzinie nie przekracza progu dochodu ustalonego w Uczelni. Więcej informacji:

link do strony:

https://anstar.edu.pl/jednostki/dzial-pomocy-materialnej/stypendium-socjalne/charakterystyka-swiadczenia/

Stypendium dla osób niepełnosprawnych może otrzymać student posiadający orzeczenie o niepełnosprawności. Więcej informacji:

link do strony:

https://anstar.edu.pl/jednostki/dzial-pomocy-materialnej/stypendium-dla-osob-niepelnosprawnych/charakterystyka-swiadczenia/

Stypendium Rektora – przyznawane od drugiego roku studiów, m. in. za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe lub artystyczne

Zapomoga – przyznawana w sytuacjach losowych

Pozostaje tylko wybrać jaki kierunek chemiczny chcesz studiować…

W bogatej ofercie kierunków chemicznych w Akademii Tarnowskiej znajdziesz:

Studia I stopnia:

                ● Chemia – studia licencjackie stacjonarne i niestacjonarne

                ● Chemia Stosowana – studia inżynierskie stacjonarne

Studia II stopnia:

                ● Technologia Chemiczna – studia magisterskie stacjonarne

  • dla absolwentów studiów I stopnia licencjackich – 4 semestry
  • dla absolwentów studiów I stopnia inżynierskich – 3 semestry

To gdzie znajdziemy zatrudnienie kończąc studia chemiczne zależy przede wszystkim od naszych zainteresowań i wybranej specjalizacji.

Zastanawiasz się? Sprawdź wypowiedzi absolwentów kierunku – dlaczego wybrali studia chemiczne w Tarnowie, jak wspominają te studia i czym zajmują się po ich ukończeniu:

https://anstar.edu.pl/wydzialy/wydzial-matematyczno-przyrodniczy/kierunki/chemia/absolwenci-chemii/

Nie miałeś rozszerzonej chemii?

Jeśli obawiasz się „poważnych” zagadnień chemicznych pomożemy Ci nadrobić ewentualne zaległości i pogłębić wiedzę chemiczną na zajęciach ‘Repetytorium z podstaw chemii’ tak, abyś bez trudu rozpoczął studiowanie.

Więcej informacji na temat oferty dydaktycznej Katedry Chemii Akademii Tarnowskiej oraz szczegóły procesu rekrutacji znajdziesz na stronie:

https://anstar.edu.pl/bogata-oferta-studiow-chemicznych-w-at-w-tarnowie/

Wróć do góry