Czy jesienna aura jest dla Ciebie męcząca i przygnębiająca i najchętniej zamieniłbyś ten krajobraz za oknem na słońce i znacznie wyższe temperatury? A może przeciwnie, kochasz góry, śnieg i sporty zimowe? Studiując Chemię w Akademii Tarnowskiej będziesz miał taką możliwość w ramach programu ERASMUS+. Podstawowym celem programu Erasmus+ jest wspieranie współpracy między uczelniami akademickimi. Dzięki zawartym przez Akademię Tarnowską umowom możliwe jest odbywanie za granicą części studiów a także praktyk studenckich. Studenci Chemii mogą, w ramach podpisanych bilateralnych umów międzynarodowych, udać się do: Belgii, Finlandii, Włoch, Rumunii oraz na Maltę.

To świetna okazja by podszlifować język, poznać nowych ludzi i kulturę, a także nawiązać kontakty zawodowe!

W bogatej ofercie kierunków chemicznych w Akademii Tarnowskiej znajdziesz:

Studia I stopnia:

                ● Chemia – studia licencjackie stacjonarne i niestacjonarne

                ● Chemia Stosowana – studia inżynierskie stacjonarne

Studia II stopnia:

                ● Technologia Chemiczna – studia magisterskie stacjonarne

  • dla absolwentów studiów I stopnia licencjackich – 4 semestry
  • dla absolwentów studiów I stopnia inżynierskich – 3 semestry

To gdzie znajdziemy zatrudnienie kończąc studia chemiczne zależy przede wszystkim od naszych zainteresowań i wybranej specjalizacji.

Zastanawiasz się? Sprawdź wypowiedzi absolwentów kierunku – dlaczego wybrali studia chemiczne w Tarnowie, jak wspominają te studia i czym zajmują się po ich ukończeniu:

https://anstar.edu.pl/wydzialy/wydzial-matematyczno-przyrodniczy/kierunki/chemia/absolwenci-chemii/

Nie miałeś rozszerzonej chemii?

Jeśli obawiasz się „poważnych” zagadnień chemicznych pomożemy Ci nadrobić ewentualne zaległości i pogłębić wiedzę chemiczną na zajęciach ‘Repetytorium z podstaw chemii’ tak, abyś bez trudu rozpoczął studiowanie.

Więcej informacji na temat oferty dydaktycznej Katedry Chemii Akademii Tarnowskiej oraz szczegóły procesu rekrutacji znajdziesz na stronie:

https://anstar.edu.pl/bogata-oferta-studiow-chemicznych-w-at-w-tarnowie/

Wróć do góry