Rekrutacja czy potwierdzanie efektów uczenia się? Dwie możliwe ścieżki przyjęcia na studia chemiczne w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie. To Ty decydujesz, którą z nich wybierzesz!

Teraz nie tylko w drodze rekrutacji ale także poprzez potwierdzanie efektów uczenia się możesz zostać przyjęty na studia na kierunkach chemicznych. Jeśli poza świadectwem dojrzałości posiadasz doświadczenie zawodowe to właśnie na Ciebie czekamy aby potwierdzić efekty uczenia się!

Co to znaczy, że potwierdzasz efekty uczenia się? To oznacza, że specjalnie powołana Komisja sprawdza Twoją wiedzę i umiejętności jakie nabyłeś podczas zdobywania doświadczenia zawodowego i na tej podstawie „zalicza” część zajęć, które zawarte są w programie studiów. W konsekwencji, dzięki doświadczeniu zawodowemu, już na wstępie jesteś bliżej celu jakim jest ukończenie studiów chemicznych.

O szczegóły potwierdzania efektów uczenia się możesz dopytać dzwoniąc pod numer telefonu: 14 6316 666. Regulamin potwierdzania efektów uczenia się znaleźć można na stronie:

https://bip-archiwum.pwsztar.edu.pl/file/download/idt/0/id/2426/idfile/4220/namefile/v1.0_641fb3527ae42ee_uchwala_nr_26_2021.pdf

Jeśli nie posiadasz doświadczenia zawodowego to nic straconego! Nasze kierunki chemiczne są o profilu praktycznym! Zatem przygotujemy Cię praktycznie abyś po ukończeniu studiów z łatwością znalazł się na rynku pracy. Ty jedynie weź udział w rekrutacji.

W bogatej ofercie kierunków chemicznych w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie znajdziesz:

Studia I stopnia:

Studia II stopnia:

  • Technologia Chemiczna – studia magisterskie stacjonarne
    • dla absolwentów studiów I stopnia licencjackich – 4 semestry
    • dla absolwentów studiów I stopnia inżynierskich – 3 semestry

Zastanawiasz się? Sprawdź wypowiedzi absolwentów kierunku – dlaczego wybrali studia chemiczne w Tarnowie, jak wspominają te studia i czym zajmują się po ich ukończeniu:

https://anstar.edu.pl/wydzialy/wydzial-matematyczno-przyrodniczy/kierunki/chemia/absolwenci-chemii/

Nie miałeś rozszerzonej chemii?

Jeśli obawiasz się „poważnych” zagadnień chemicznych pomożemy Ci nadrobić ewentualne zaległości i pogłębić wiedzę chemiczną na zajęciach ‘Repetytorium z podstaw chemii’ tak, abyś bez trudu rozpoczął studiowanie.

Więcej informacji na temat oferty dydaktycznej Katedry Chemii ANS w Tarnowie oraz szczegóły procesu rekrutacji znajdziesz na stronie:

https://anstar.edu.pl/oferta-kierunkow-chemicznych-w-pwsz-w-tarnowie-2/

Zapraszamy do obejrzenia filmu przybliżającego kierunki chemiczne prowadzone w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie:

https://www.youtube.com/watch?v=NWfInHJf3JU
Wróć do góry