Wtorek – 13 września jest ostatnim dniem rekrutacji dodatkowej w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie. Tylko do północy możesz zarejestrować się w systemie – Elektronicznej Rekrutacji Kandydata (ERK).

Może to właśnie dziś podejmiesz jedną z najważniejszych i najlepszych decyzji w życiu! Może to właśnie studia chemiczne w ANS w Tarnowie są dla Ciebie! Masz szansę zdobyć wykształcenie, które daje wiele zawodowych możliwości. Jeśli jeszcze nie podjąłeś/ęłaś decyzji o wyborze kierunku studiów – zachęcamy do zapoznania się z ofertą studiów chemicznych ANS w Tarnowie.

Studia chemiczne to przede wszystkim nowoczesny tryb kształcenia łączący naukę teorii z bardzo konkretnym zdobywaniem umiejętności praktycznych. Studenci Chemii, oprócz wielu godzin ćwiczeń spędzonych w laboratoriach, poznają również problematykę i specyfikę prac prowadzonych
w ośrodkach przemysłowych, badawczych, naukowo – badawczych i analitycznych. Wizyty w zakładach pracy są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktów na przyszłość.

W bogatej ofercie kierunków chemicznych w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie znajdziesz:

Studia I stopnia:

Studia II stopnia:

• Technologia Chemiczna – studia magisterskie stacjonarne
    • dla absolwentów studiów I stopnia licencjackich – 4 semestry
    • dla absolwentów studiów I stopnia inżynierskich – 3 semestry

Zastanawiasz się? Sprawdź więcej inspirujących wypowiedzi absolwentów kierunku – dowiedz się dlaczego wybrali studia chemiczne w Tarnowie, jak wspominają te studia i czym zajmują się po ich ukończeniu:

Nie miałeś rozszerzonej chemii?

Jeśli obawiasz się „poważnych” zagadnień chemicznych pomożemy Ci nadrobić ewentualne zaległości i pogłębić wiedzę chemiczną na zajęciach ‘Repetytorium z podstaw chemii’ tak, abyś bez trudu rozpoczął studiowanie.

Więcej informacji na temat oferty dydaktycznej Katedry Chemii ANS w Tarnowie oraz szczegóły procesu rekrutacji znajdziesz na stronie:

Zapraszamy do obejrzenia filmu przybliżającego kierunki chemiczne prowadzone w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie: