W roku akademickim 2022/2023, Katedra Chemii Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie, już po raz kolejny zaprasza uczniów pod opieką nauczycieli do udziału w XII edycji wykładów popularno-naukowych z chemii.

Wykłady rozpoczną się w październiku 2022 roku w murach Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie. Zorganizowane są dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz dla uczniów liceów i techników. Po każdym wykładzie uczniowie będą uczestniczyć w pokazach chemicznych przygotowanych przez Naukowe Koło Chemików OZON.

Tarnowskie Piątki Chemiczne stanowią niepowtarzalną okazję do odkrywania fascynującego chemicznego świata oraz spotkań i rozmów z wykładowcami Katedry Chemii.

Rejestracja na wykłady w ramach TPCH rozpocznie się 12 września 2022:

https://anstar.edu.pl/wydzialy/wydzial-matematyczno-przyrodniczy/kierunki/chemia/tarnowskie-piatki-chemiczne/

Może podczas wykładów stwierdzisz, że chemia jest niezwykła, ciekawa, fascynująca, piękna….Zapraszamy do nas! 😊

Zachęcamy również do przeczytania wywiadów z absolwentami kierunku Chemia, którzy wyjaśniają dlaczego wybrali studia chemiczne w Tarnowie i opisują jak potoczyła się ich kariera zawodowa po ukończeniu studiów:

https://anstar.edu.pl/wydzialy/wydzial-matematyczno-przyrodniczy/kierunki/chemia/absolwenci-chemii/

Więcej informacji na temat oferty dydaktycznej Katedry Chemii ANS w Tarnowie oraz szczegóły procesu rekrutacji znajdziesz na stronie:

https://anstar.edu.pl/oferta-kierunkow-chemicznych-w-pwsz-w-tarnowie-2/

Wróć do góry