Wybierając studia zastanawiasz się nad możliwościami zawodowymi po ich ukończeniu? Wiesz na czym polega praca w zawodzie, który Cię interesuje? Poszukując drogi zawodowej zawsze warto korzystać z wiedzy i doświadczeń innych, poznać opinię absolwentów kierunku i dowiedzieć się jak wygląda ich zawód w praktyce. Zachęcamy więc do przeczytania wywiadu z Panią mgr Adą Falkowską, która ukończyła Chemię Medyczną w Tarnowie, a inspirację do rozwoju ścieżki zawodowej znalazła podczas prowadzenia badań w trakcie realizacji pracy licencjackiej.

https://anstar.edu.pl/wp-content/uploads/2022/09/Ada-Falkowska.pdf

W bogatej ofercie kierunków chemicznych w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie znajdziesz:

Studia I stopnia:

Studia II stopnia:

  • Technologia Chemiczna – studia magisterskie stacjonarne
    • dla absolwentów studiów I stopnia licencjackich – 4 semestry
    • dla absolwentów studiów I stopnia inżynierskich – 3 semestry

Wahasz się? Sprawdź więcej wypowiedzi absolwentów kierunku – przekonaj się dlaczego wybrali studia chemiczne w Tarnowie, jak wspominają te studia i czym zajmują się po ich ukończeniu:

https://anstar.edu.pl/wydzialy/wydzial-matematyczno-przyrodniczy/kierunki/chemia/absolwenci-chemii/

Nie miałeś rozszerzonej chemii?

Jeśli obawiasz się „poważnych” zagadnień chemicznych pomożemy Ci nadrobić ewentualne zaległości i pogłębić wiedzę chemiczną na zajęciach ‘Repetytorium z podstaw chemii’ tak, abyś bez trudu rozpoczął studiowanie.

Więcej informacji na temat oferty dydaktycznej Katedry Chemii ANS w Tarnowie oraz szczegóły procesu rekrutacji znajdziesz na stronie:

https://anstar.edu.pl/oferta-kierunkow-chemicznych-w-pwsz-w-tarnowie-2/

Wróć do góry