W dniu 17 sierpnia rozpoczyna się druga tura rekrutacji na studia w Akademii Tarnowskiej i potrwa do 15 września.

Jeśli jeszcze nie podjąłeś/ęłaś decyzji o wyborze kierunku studiów, jeśli nie masz pomysłu jaki zawód chciałbyś/abyś w przyszłości wykonywać – zachęcamy do zapoznania się z ofertą studiów chemicznych Akademii Tarnowskiej. Studia chemiczne to kompleksowa wiedza połączona z bardzo obszernym rozwijaniem umiejętności praktycznych. Studia na kierunkach chemicznych wszechstronnie przygotują Cię do pracy w wielu branżach związanych z chemią, będą też doskonałym krokiem w stronę dalszego rozwoju naukowego. Świadczą o tym losy wielu naszych absolwentów pracujących zarówno w analityce, przemyśle, szkolnictwie wyższym czy nauce. Ścieżka Twojej kariery zależy od Ciebie, a studia chemiczne w Akademii Tarnowskiej to doskonały pierwszy krok!

Sam zobacz jak wiedzę teoretyczną łączymy z praktyką, we współpracy z przemysłem na kierunkach chemicznych. W roku akademickim 2023/2024 oferujemy:

Studia I stopnia:

                ● Chemia – studia licencjackie stacjonarne

Po pierwszym roku studiów studenci Chemii będą mogli wybierać pomiędzy specjalnościami:

  • chemia medyczna
  • chemia stosowana
  • chemia żywności
  • kontrola jakości w chemii

Studia II stopnia:

                ● Technologia Chemiczna – studia magisterskie stacjonarne

  • dla absolwentów studiów I stopnia licencjackich – 4 semestry
  • dla absolwentów studiów I stopnia inżynierskich – 3 semestry

To gdzie znajdziemy zatrudnienie kończąc studia chemiczne zależy przede wszystkim od naszych zainteresowań i wybranej specjalizacji.

Zastanawiasz się? Sprawdź wypowiedzi absolwentów kierunku – dlaczego wybrali studia chemiczne w Tarnowie, jak wspominają te studia i czym zajmują się po ich ukończeniu:

https://anstar.edu.pl/wydzialy/wydzial-matematyczno-przyrodniczy/kierunki/chemia/absolwenci-chemii/

Nie miałeś rozszerzonej chemii?

Jeśli obawiasz się „poważnych” zagadnień chemicznych pomożemy Ci nadrobić ewentualne zaległości i pogłębić wiedzę chemiczną na zajęciach ‘Repetytorium z podstaw chemii’ tak, abyś bez trudu rozpoczął studiowanie.

Więcej informacji na temat oferty dydaktycznej Katedry Chemii Akademii Tarnowskiej oraz szczegóły procesu rekrutacji znajdziesz na stronie:

https://anstar.edu.pl/bogata-oferta-studiow-chemicznych-w-at-w-tarnowie/

Wróć do góry