Największe wydarzenie popularnonaukowe w województwie nadchodzi wielkimi krokami! Jak co roku zapraszamy na Małopolską Noc Naukowców do Akademii Tarnowskiej oraz naszych partnerów: w 18. edycji są to I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie, II Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie, III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie, Zespół Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika oraz Pasaż Odkryć. Już teraz zarezerwujcie sobie czas 27 września, zabierzcie ze sobą rodzinę i znajomych, żeby wspólnie z nami zgłębiać i doświadczać niezwykłości świata!

(Program w trakcie aktualizacji)

Program MNN w Akademii Tarnowskiej

(ul. Mickiewicza 8)

BUDYNEK A (gmach główny Uczelni)

  • Warsztaty druku 3D – na tych warsztatach z druku 3D, skanowania 3D i modelowania 3D dowiesz się, jak te technologie zmieniają świat wokół nas! Poznasz tajniki projektowania i zaprojektujesz swój własny gadżet. A Twój model wydrukujemy na miejscu i zabierzesz go do domu! Sala A204;17.00-17.45, 18.00-18.45, 19.00-19.45, 20.00-20.45, (I piętro), 16.00-17.00, 19.00-20.00 (obowiązują zapisy – zgłoszenia prosimy wysyłać na adres bp@atar.edu.pl od 19 do 26 września).

Katedra Prawa AT

  • Symulacja rozprawy – uczestnicy rozprawy karnej poczują się jak na prawdziwej sali sądowej. Sala A120 (I piętro), 16.00-17.00, 19.00-20.00 (obowiązują zapisy – zgłoszenia prosimy wysyłać na adres bp@atar.edu.pl od 19 do 26 września).

Katedra Pedagogiki AT

  • Legoroboty w akcji – zajęcia interaktywne, w trakcie których do nauki przez zabawę zostaną wykorzystane zestawy lego education spike prime. Zestawy lego education spike prime pozwolą uczestnikom warsztatów zrealizować m.in. wyścigi robotów. Celem warsztatów jest rozwój wiedzy i umiejętności w zakresie programowania od najmłodszych lat. Sala A217 (II piętro), 16.00-17.30, (obowiązują zapisy – zgłoszenia prosimy wysyłać na adres bp@atar.edu.pl od 19 do 26 września).

Katedra Psychologii AT

  • Między sercem a rozumem – sprawdź, jakie rodzaje inteligencji są Twoją mocną stroną, rozwiązując testy. Sprawdź także swoje zdolności odczytywania, co siedzi w ludziach, naucz się nazywać emocje, poznaj ich charakterystykę i bez problemu rozpoznawaj emocje. Sala A123 (I piętro), 17.00-21.00, wstęp wolny.

BUDYNEK B (pawilon Biblioteki Akademii Tarnowskiej)

Katedra Ekonomii AT

  • Interaktywny quiz ekonomiczny – sprawdź swoją wiedzę z zakresu ekonomi w interaktywnym quizie z użyciem platformy Kahoot! Odpowiadaj na pytania dotyczące ekonomii, finansów i przedsiębiorczości, rywalizując z innymi uczestnikami w czasie rzeczywistym. Zdobywaj punkty za każdą poprawną odpowiedź i sprawdź, czy potrafisz zostać mistrzem ekonomii! Parter budynku B, 17.30-18.00, wstęp wolny.
  • Ekonomiczne kalamburydołącz do emocjonującej gry w kalambury, w której hasła związane są ze światem ekonomii, finansów i biznesu. W trakcie gry uczestnicy będą przedstawiać i odgadywać różne pojęcia, rozwijając swoją wiedzę ekonomiczną w atmosferze pełnej śmiechu i rywalizacji. To doskonała okazja, by w lekki i przystępny sposób zgłębić tajniki ekonomii, niezależnie od wieku. Parter budynku B, 16.00-20.00, wstęp wolny.
  • Kreatywne skarbonki: tworzymy i oszczędzamy! – czy oszczędzanie może być zabawne? Oczywiście! Zapraszamy dzieci do warsztatów, podczas których stworzą swoje własne, niepowtarzalne skarbonki z materiałów recyklingowych. W trakcie zajęć dzieci dowiedzą się, dlaczego warto oszczędzać, jak planować wydatki i co to znaczy być odpowiedzialnym finansowo. To idealne połączenie twórczej zabawy z nauką o ekonomii. Parter budynku B, 16.00-20.00, wstęp wolny.
  • Historia pieniądza – na stoisku będzie można zobaczyć unikalną kolekcję starych banknotów i monet, sprawdzić autentyczność współczesnych banknotów przez pryzmat różnych zabezpieczeń, takich jak znaki wodne, hologramy, mikroteksty itp., a także spróbować wybić własną monetę. Dodatkowo, dzięki technologii VR, uczestnicy przeniosą się do Centrum Pieniądza. Parter budynku B, 16.00-20.00, wstęp wolny.
  • Ekonomia w praktyce: graj, ucz się, wygrywaj – stań się mistrzem ekonomii na naszym stoisku z grami ekonomicznymi! Zapraszamy do odkrycia gier, które pozwolą Ci w przyjemny sposób zgłębić tajniki zarządzania budżetem, inwestowania i negocjacji. Od strategii finansowych po zarządzanie firmą — każda gra to nowa przygoda i wyzwanie, które Cię rozweseli i wzbogaci Twoją wiedzę. Dołącz do nas i sprawdź, jak dobrze radzisz sobie w świecie ekonomii! Parter budynku B, 16.00-20.00, wstęp wolny.

Katedra Chemii AT

  • Chemia dla ciekawskich – wydarzenie będzie mieć formę pokazu doświadczeń chemicznych, omawianych z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej. Tematyka doświadczeń obejmuje m.in. reakcje zegarowe i oscylacyjne, elektrochemię i fotochemię, a doświadczenia będą poprzedzone krótkim wyjaśnieniem zachodzących zjawisk. Ponieważ treść spotkania to nie tylko eksperymenty, ale także próba zrozumienia zachodzących zjawisk, wydarzenie jest skierowane dla starszych uczestników zainteresowanych naukami ścisłymi (a nie tylko ich wizualną stroną). Mile widziany będzie udział publiczności w dyskusji. Sala B028, 18.00-19.00, (wydarzenie biletowane, bilety można odbierać od 19 września w pokoju A106 – Biuro Promocji Akademii Tarnowskiej, ul. Mickiewicza 8).
  • Witaminy długowieczności – na wykładzie omówione zostaną witaminy, które odpowiedzialne są za wydłużanie życia człowieka. Działanie każdej z tych witamin jest inne (ochronne, wzmacniające), ale razem stanowić mogą rozwiązanie kwestii długowieczności. Sala B028, 19.00-19.30, (wydarzenie biletowane, bilety można odbierać od 19 września w pokoju A106 – Biuro Promocji Akademii Tarnowskiej, ul. Mickiewicza 8).

Katedra Ochrony Środowiska AT

Cykl prelekcji o gospodarce odpadami. Sala B125, 17.00-18.40, (obowiązują zapisy – zgłoszenia prosimy wysyłać na adres bp@atar.edu.pl od 19 do 26 września):

  • 17.00Co łączy kryzys klimatyczny, utratę bioróżnorodności z gospodarką o obiegu zamkniętym;
  • 17.25PSZOK – ważny element systemu;
  • 17.50 System kaucyjny w Polsce;
  • 18.15Opłata produktowa w świetle obowiązujących przepisów;
  • 18.40Quiz z nagrodami.
  • Stoisko tematyczne: ochrona powietrza i klimatu – „Stoisko klimatyczne” skierowane do wszystkich mieszkańców Tarnowa i okolic. Odbiorcy będą mogli zasięgnąć informacji/porady. Otrzymają także zestaw materiałów informacyjnych z zakresu ochrony środowiska, przede wszystkim dot. ochrony powietrza i klimatu. Każdy zainteresowany weźmie udział w „Eko Loterii”: po wypełnieniu ankiety/quizu/rebusu/krzyżówki uczestnik otrzyma ekogadżet. Doradca ds. Klimatu i Środowiska wraz z Ekodoradcą z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa w ciekawy sposób połączą naukę z zabawą. Parter budynku B, 16.00-18.00, wstęp wolny.

BUDYNEK C (Centrum Nowoczesnych Technologii)

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 1 w Tarnowie

  • Pokaz próbnej ewakuacji. Plac przed budynkiem C, 18.00, wstęp wolny.

Wydawnictwa Akademii Tarnowskiej

  • Ja czytam, Ty czytasz – czytajmy My! – gry edukacyjne dla dzieci i młodzieży, m.in. „Książka – przyjaciel młodych”, „Tytuł o książce Ci opowie…”, „Galimatias naukowy”, „Okładka marzeń”. Prezentacje książek Wydawnictw AT, czyli „Naukowe oblicza książki”. Mnóstwo zabawy z książkami w roli głównej. Sala C06, 17.00-21.00, wstęp wolny.

Katedra Pedagogiki AT

  • Roboty w labiryncie zagadek – zajęcia interaktywne, w trakcie których do nauki przez zabawę zostaną wykorzystane klocki korbo oraz roboty. Uczestnicy warsztatów będą mieli za zadanie zbudować labirynt z niezwykle atrakcyjnych kolorystycznie zestawów korbo klocków. Następnie ich zadaniem będzie właściwe zaprogramowanie robotów, które będą musiały odwiedzić punkty strategiczne labiryntu. W tzw. punktach kontrolnych znajdować się będą zagadki lub zadania do wykonania. Celem warsztatów jest rozwój kreatywnego i logicznego myślenia, umiejętności współpracy i wiedzy na temat programowania. Sala C209 (II piętro), 17.00-20.00, wstęp wolny.

Katedra Filologii AT

  • Francuski wokół nas: Carrefour, Peugeot, Leroy-Merlin… czy potrafisz wymówić te słowa? – warsztaty fonetyczne dla każdego – warsztaty fonetyczne z zakresu wymowy nazw francuskich marek obecnych na polskim rynku. Sala C303 (III piętro);17.00, 18.00, 19.00; (obowiązują zapisy – zgłoszenia prosimy wysyłać na adres bp@atar.edu.pl od 19 do 26 września).

Zespół Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie

  • Klimat się zmienia – zmień przyzwyczajenia! – biorąc udział w aktywności, uczestnicy dowiedzą się, z czego wynikają zmiany klimatu, jak je dostrzec, zmierzyć oraz jak je ograniczyć. Uczestnicy gier i zabaw zobaczą, dlaczego średnia temperatura naszej planety wzrasta? Jakie są prognozy na przyszłość i co możemy zrobić, aby ograniczyć niekorzystne zmiany? Sala C06 (parter), 16.00-20.00, wstęp wolny.
  • Wczujmy się w klimat – czy mam wpływ na zmiany klimatyczne? Czy mogę je zatrzymać? Czy naprawdę to zależy ode mnie? Na te i wiele innych pytań spróbujemy wspólnie z dziećmi i młodzieżą odpowiedzieć podczas quizów i zabaw. Sala C06 (parter), 16.00-20.00, wstęp wolny.
  • Elektro – ZST Nauka ciekawsza niż myślisz! – wystawa i pokazy projektów elektronicznych i elektrycznych, m.in. instalacji inteligentnego budynku, robotów jeżdżących (line follower, roboty sterowane zdalnie, roboty sumo), robotów przenoszących zadane przedmioty, gier interaktywnych opartych na diodach programowalnych wraz z matrycą LED, nowoczesnych układów oświetleniowych. Sala C06 (parter), 16.00-20.00, wstęp wolny.
  • Czysta woda zdrowia doda! – podczas wydarzenia uczestnicy poznają metody oznaczania wybranych wskaźników jakości wody takich, jak odczyn, przewodność i twardość. Zaprezentowane zostaną dwie metody badania pH wody: za pomocą wskaźnika błękitu bromotymolowego oraz pehametru. W celu określenia całkowitej ilości rozpuszczonych minerałów zawartych w wodzie, czyli stopnia jej zasolenia, badana będzie zdolność wody (wodociągowej, rzecznej, destylowanej) do przewodzenia prądu elektrycznego za pomocą przyrządu – konduktometru. Przedstawione zostanie również stanowisko badawcze do oznaczania twardości ogólnej i węglanowej wody. Uczestnicy poznają ciekawe metody badawcze, a także szkło i sprzęt laboratoryjny. Pokazy na stoisku chemicznym wzbogacone będą kolorowymi doświadczeniami, takimi jak: chemiczne jojo, chemiczny ogródek, chemiczny kameleon, gejzer, wulkan, slime, polimerowy robak. Sala C06 (parter), 16.00-20.00, wstęp wolny.

Katedra Chemii AT

  • Zaczarowany ogród – wydarzenie będzie mieć formę wykładu interaktywnego, podczas którego wykładowcy zabiorą uczestników w niezwykłą wędrówkę do ogrodu, w którym kwiaty zakwitną na oczach uczestników. Rankiem nad ogrodem unosić się będzie mgła, nocą na niebie pojawią się kolorowe księżyce, drogę zaś wędrowca oświetlać będą świetliki…. a wszystko to za sprawą niezwykłej nauki, jaką jest CHEMIA! Sala C017, 17.00-18.00, (wydarzenie biletowane, bilety można odbierać od 19 września w pokoju A106 – Biuro Promocji Akademii Tarnowskiej, ul. Mickiewicza 8).

11 Małopolska Brygada Obrony Terytorialnej

  • Punkt informacyjny przybliżający uczestnikom tematykę szkoleniową realizowaną w 11 MBOT wraz z pomocami szkoleniowymi. Plac przed budynkiem C, 17.00-20.00, wstęp wolny.

Komenda Miejska Policji w Tarnowie

  • Prezentacja policyjnego wyposażenia – Wydział Prewencji wraz z Policjantami Nieetatowej Grupy Realizacyjnej (antyterroryści) zaprezentują sprzęt oraz wyposażenie grupy. Policjanci z Zespołu ds. Nieletnich – zaprezentują działalność z zakresu prewencji kryminalnej oraz profilaktyki. Wydział Ruchu Drogowego pokaże sprzęt – radiowóz i motocykl oznakowany oraz zademonstruje profilaktykę ruchu drogowego i odblaski. Referat Techniki Kryminalistycznej zaprezentuje zdjęcia sygnalityczne, odciski palców, zbieranie i utrwalanie śladów z miejsca przestępstwa. Plac przed budynkiem C, 17.00-21.00, wstęp wolny.

BUDYNEK D (Centrum Nowoczesnych Technologii)

  • Chemical world – eksperymenty z suchym lodem, wytwarzanie białego dymu w kolorowych zlewkach oraz rosnącej szalonej piany (chemiczne węże). Sztuczny śnieg – eksperyment ukazujący proces zwiększania się objętości. Chemia molekularna. Kolorowe robaczki do samodzielnego wytworzenia. Budowanie związków chemicznych przy wykorzystaniu profesjonalnych zestawów edukacyjnych. Wytworzenia samodzielne glutów SLIME. ChemicAl World. Parter budynku D, 17.00-20.00, wstęp wolny.

Katedra Automatyki i Robotyki AT

  • Prezentacja pracy robotów przemysłowych – opis metod sterowania ruchami robota, programowanie robotów przy użyciu komputerów, działanie różnych typów czujników i układów wykonawczych, pokaz obsługiwania przez roboty prostej linii produkcyjnej. Sala D106 (I piętro), 17.00, 18.00, 19.00, wstęp wolny.
  • Prezentacja działania robotów mobilnych – opis metod sterowania robotami, wykrywanie przeszkód przez ich sensory optyczne i ultradźwiękowe oraz ich omijanie, pokaz poruszania się robota po zaplanowanej trasie. Sala D106 (I piętro), 17.30, 18.30, 19.30, wstęp wolny.

Katedra Technologii i Zarządzania Produkcją

  • Świat pod mikroskopem – obserwacja materiałów i przedmiotów pod mikroskopem stereoskopowym. Sala D012 (parter), 14.00-20.00, wstęp wolny.
  • Demonstracja działania maszyny wytrzymałościowej – demonstracja zachowania różnych materiałów w trakcie zrywania. Sala D012 (parter), 14.00-20.00, wstęp wolny.
  • Magia metalu, czyli jest i już go nie ma – pokazy przybliżają uczestnikom zaskakujące zachowanie się stopu Wood’a w gorącej wodzie. Sala D012 (parter), 14.00-20.00, wstęp wolny.
  • Zrób własną chmurę deszczową – eksperyment z tworzeniem deszczu z kropli barwnika. Sala D012 (parter), 14.00-20.00, wstęp wolny.
  • Grawerowanie w szkle – pokaz grawerowania w szkle. Sala D012 (parter), 14.00-20.00, wstęp wolny.
  • Jadalny polimer – eksperyment z wytwarzaniem jadalnego polimeru ze składników dostępnych w kuchni. Sala D012 (parter), 14.00-20.00, wstęp wolny.

BUDYNEK E (część kompleksu Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu)

  • Logo Akademii Tarnowskiej łączy pokolenia – każdy odwiedzający główne stoisko Uczelni będzie mógł przyczynić się do budowy konstrukcji znaku graficznego Akademii Tarnowskiej. Logo zostanie wykonane poprzez układanie kolorowych nici rozciągniętych między punktami. Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów – wszystkie ręce na pokład! Plac przed budynkiem E, 17.00-21.00, wstęp wolny.
  • Pokaz i nauka capoeiry – capoeira to unikalna brazylijska sztuka walki, która łączy elementy akrobatyki, gimnastyki, śpiewu, tańca i kultury brazylijskiej. Jest nie tylko doskonałym treningiem fizycznym, ale także wspaniałą okazją do rozwijania koordynacji, siły oraz elastyczności. Przede wszystkim jednak capoeira to energia, rytm i społeczność. Plac przed budynkiem E; 17.45, 18.15, 18.45; wstęp wolny.
  • Strefa drewnianych gier wielkoformatowych – przeżyj niespotykane emocje, odkryj nieodkryte, stań się graczem w naszej strefie niezależnie od wieku i zainteresowań… Drewniane gry wykonane według autorskich kreacji w rozmiarze dostosowanym do wygodnego użytkowania zarówno przez najmłodszych, jak i młodzież, seniorów, a także osoby dorosłe. Proste zasady sprawiają, że każdy przyswoi je bardzo szybko, nie tracąc czasu na długie zapoznawanie się z instrukcjami. Chwile szaleństwa oraz zabawy, w których wrócimy wspomnieniami do dawnych lat i ówczesnych form gier i zabaw. Gwarantowane ogromne „zakwasy” z powodu nieustającego uśmiechu i niemilknących rozmów… Parter budynku E, 17.30-20.30, wstęp wolny.

Katedra Wychowania Fizycznego AT

  • Upadam bezpiecznie – zajęcia ogólnorozwojowe, elementy samoobrony. Sala E116 (I piętro); 9.30-10.00, 10.15-10.45; (obowiązują zapisy – zgłoszenia prosimy wysyłać na adres bp@atar.edu.pl od 19 do 26 września).
  • Ruch jest piękny – pokaz gimnastyczno-akrobatyczny grupy Dragon Sport. Hala sportowa AT (parter), 18.00-18.20, wstęp wolny.
  • Sięgam wysoko – pokazy wspinaczki. Hala sportowa AT; 19.00-19.50, 20.00-20.50, 21.00-21.50; (obowiązują zapisy – zgłoszenia prosimy wysyłać na adres bp@atar.edu.pl od 19 do 26 września).
  • Ilko-dance – pokazy tańca nowoczesnego dzieci i młodzieży. Hala sportowa AT; 17.15-17.30; wstęp wolny.
  • Fitness ma moc! – pokaz układu taneczno-gimnastycznego. Hala sportowa AT; 17.15-17.30; wstęp wolny.

BUDYNEK F (część kompleksu Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu)

Katedra Wychowania Fizycznego AT

  • Bezpiecznie w wodzie – pokaz pływania i ratownictwa wodnego. Trybuny pływalni AT; 19.00-19.45; wstęp wolny.

BUDYNEK G (część kompleksy Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu)

  • Wioska z przeszłości Stowarzyszenia Miłośników Historii Wataha Rycerska – szafa z dawnymi strojami i możliwością przymierzenia. Dawne garncarstwo. Kuchnia dawna – nauka pieczenia podpłomyków. Plac przed budynkiem G, 17.00-21.00, wstęp wolny.
  • Stoisko z przypinkami – zapraszamy na wyjątkowe warsztaty robienia przypinek specjalną techniką. Polega na malowaniu odciskami palców, co nadaje każdej przypince unikalny i personalny charakter. Używane do tego specjalne tusze pozwalają uzyskać trwałe i intensywne kolory. Dzięki tej metodzie, każda przypinka staje się małym dziełem sztuki z indywidualnym wzorem i teksturą odcisków. Parter budynku G, 17.30-20.30, wstęp wolny.

Katedra Pielęgniarstwa AT

  • Chcę zostać pielęgniarką/pielęgniarzem – kącik zabaw dla najmłodszych, wyposażony w gry i zabawki o tematyce medycznej. Zapoznanie ze środowiskiem medycznym mające na celu zneutralizowanie lęku związanego z pobytem w placówce medycznej. Sala G200 (II piętro), 17.00-21.00, wstęp wolny.
  • Tajemnice ludzkiego ciała – lekcja biologii dla najmłodszych. Poznanie tajemnic ludzkiego ciała przy pomocy pluszowego modelu anatomicznego i wielu innych pomocy zabawowo-naukowych. Sala G202 (II piętro), 17.00-21.00, wstęp wolny.
  • (Po)mocna dłoń – nieoczywista pierwsza pomoc – stacja podnosząca kompetencje w zakresie pierwszej pomocy. Sala G210 (II piętro), 17.00-21.00, wstęp wolny.
  • Jestem kobietą świadomą i dbam o siebie – pogadanka edukacyjna z zakresu profilaktyki nowotworów i chorób układu sercowo-naczyniowego: znaczenie profilaktyki prozdrowotnej na każdym etapie życia od wczesnego dzieciństwa do pełnej dojrzałości. Sala G204 (II piętro), 17.00-19.00, wstęp wolny

Katedra Wychowania Fizycznego AT

  • Tańczyć każdy może – gry i zabawy taneczne. Sala G313 (III piętro); 9.30-10.00, 10.15-10.45; (obowiązują zapisy – zgłoszenia prosimy wysyłać na adres bp@atar.edu.pl od 19 do 26 września).

Katedra Fizjoterapii AT

  • Trzymaj się prosto – postawa to podstawa – warsztaty dla dzieci i rodziców obejmujące badanie postawy ciała oraz instruktaż na temat profilaktyki i terapii wad postawy. Sale G116 i G118 (I piętro); 18.00-20.00; (obowiązują zapisy – zgłoszenia prosimy wysyłać na adres bp@atar.edu.pl od 19 do 26 września).
  • Trening sensomotoryczny i priopriocepcji – trening równowagi, koordynacji ruchowej i zwinności polegający na wypracowaniu zmysłów poczucia własnego ciała w przestrzeni. Sala G312, 17.00-18.00, (obowiązują zapisy – zgłoszenia prosimy wysyłać na adres bp@atar.edu.pl od 19 do 26 września).
  • Czynniki fizykalne naturalne i sztuczne – pokazy metod z dziedziny fizykoterapii, z możliwością czynnego udziału w zabiegach. Sala G101 (I piętro), 17.00-19.00, wstęp wolny.
  • Masaż relaksacyjny – prezentacja zabiegów z dziedziny masażu klasycznego oraz przyrządowego: masaż klasyczny, wibracyjny, bańką chińską, gorącymi kamieniami, gua-sha itp., z możliwością czynnego udziału w zabiegach. Sale G116 i G118 (I piętro); 17.00-18.00; wstęp wolny.
  • Fizjoterapia porusza – dosłownie i w przenośni, gry i zabawy ruchowe – czynny udział w grach i zabawach ruchowych oraz sprawnościowych z użyciem różnorodnego sprzętu (hula hop, piłki, taśmy itp.). Sala G313 (III piętro), 19.00-20.00, wstęp wolny.
  • Gry i zabawy anatomiczne – gry planszowe, quizy, puzzle – poszerzające wiedzę o budowie i funkcjonowaniu naszego organizmu. Sala G100 (I piętro), 18.00-19.00, wstęp wolny.

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika

III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza

II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jan Tarnowskiego

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego

Pasaż Odkryć

Wróć do góry