W tym roku, Akademia Tarnowska otwiera się w marcu dla uczniów szkół ponadpodstawowych wyjątkowo szeroko, proponując całą gamę spotkań z wykładowcami i studentami Uczelni, co oznacza:  TYDZIEŃ DRZWI OTWARTYCH! 😊

Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału w spotkaniach z wykładowcami Katedry Chemii, którzy zaprezentują nie tylko ofertę dydaktyczną, ale również wszelkie możliwości rozwoju jakie dają studentom kierunki chemiczne.

Chemia to dziedzina, która nigdy nie przeminie i która będzie obecna w naszym życiu. Studia chemiczne kształcą specjalistów w tak wielu gałęziach przemysłu, że absolwenci kierunków chemicznych zawsze będą mieli możliwość odnalezienia się na rynku pracy. Poszukując drogi zawodowej warto więc posłuchać co dają studia chemiczne, skorzystać z doświadczeń innych, poznać opinię studentów i absolwentów kierunków chemicznych i dowiedzieć się jak wygląda zawód chemika w praktyce.

Chciałbyś posłuchać  „Co ma wspólnego homeopatia z leczniczą, strukturalną wodą”? Zapraszamy na wykłady 22 marca w godzinach 9:30-10.15 w Auli C017. Po wykładzie będzie okazja na rozmowę ze studentami Katedry Chemii w sali C06.

Chciałbyś odwiedzić laboratorium chemiczne i porozmawiać z wykładowcami? Zapraszamy w w tym samym dniu w godzinach 11.00 – 12.30.

Szczegółowy program „Drzwi otwartych” oraz informacja o zapisach na poszczególne wydarzenia znajdziesz na stronie.

W bogatej ofercie kierunków chemicznych w Akademii Tarnowskiej znajdziesz:

Studia I stopnia:

● Chemia – studia licencjackie stacjonarne i niestacjonarne

Studia II stopnia:

● Technologia Chemiczna  –  studia magisterskie stacjonarne

• dla absolwentów studiów I stopnia licencjackich – 4 semestry
  • dla absolwentów studiów I stopnia inżynierskich – 3 semestry

Zastanawiasz się? Sprawdź wypowiedzi absolwentów kierunku – dlaczego wybrali studia chemiczne w Tarnowie, jak wspominają te studia i czym zajmują się po ich ukończeniu.

Nie miałeś rozszerzonej chemii?

Jeśli obawiasz się „poważnych” zagadnień chemicznych pomożemy Ci nadrobić ewentualne zaległości i pogłębić wiedzę chemiczną na zajęciach ‘Repetytorium z podstaw chemii’ tak, abyś bez trudu rozpoczął studiowanie.