Akademia Tarnowska przez cały rok chętnie gości wszystkich zainteresowanych studiowaniem w AT, ale w marcu jeszcze szerzej otwieramy nasze podwoje. W tym roku zapraszamy szczególnie serdecznie w dniach od 19 do 25 marca!

W przededniu egzaminów dojrzałości zapraszamy uczniów szkół średnich do przekonania się, czym jest radość studiowania w Akademii Tarnowskiej. Na zainteresowanych czekają wykłady, warsztaty, prezentacje oraz spotkania ze studentami i wykładowcami.

W ciągu całego roku odwiedzają nas tysiące uczniów, ale szczególnie mocno zachęcam do udziału w Dniach Otwartych. Marzec i kwiecień to czas, kiedy maturzyści skupiają się na nauce, a jednocześnie intensywnie myślą o swojej przyszłości. Mam nadzieję, że wizyta w Akademii Tarnowskiej pomoże młodym ludziom wybrać ścieżkę kariery, z której będą zadowoleni – mówi Rektor, dr hab. Małgorzat Kołpa, prof. AT

Rekrutacja na studia rusza zaraz po tym, gdy opadnie maturalny kurz – 1 czerwca 2024 r. Na ofertę na rok akademicki 2024/2025 składa się 29 kierunków z zakresu nauk humanistycznych, społecznych, ekonomicznych, prawniczych, społecznych, ścisłych, politechnicznych, medycznych i artystycznych. – Co roku uaktualnianym propozycje dla naszych przyszłych studentów. W październiku planujemy uruchomienie trzech nowych kierunków: lekarskiego, finansów i rachunkowości oraz grafiki projektowej – dodaje Rektor Akademii Tarnowskiej

Jak skorzystać z Tygodnia Dni Otwartych?

Prosimy zapoznać się z dostępnymi opcjami, wybrać te najbardziej interesujące i skontaktować się z Pełnomocniczką Rektora ds. kontaktów ze szkołami Panią Martą Marcinkiewicz, żeby ustalić konkretny termin i wszystkie pozostałe szczegóły. Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy.

Kontakt do Pani Marty Marcinkiewicz: 14 63 16 682, 14 63 16 666, m_marcinkiewicz@atar.edu.pl

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z pracownikami Biura Promocji (14 63 16 666). Możecie się z nami kontaktować także poprzez nasze media społecznościowe – Facebooka i Instagrama.

Szczegółowy Plan Dni Otwartych

Wróć do góry