Dużym sukcesem frekwencyjnym zakończyła się sesja naukowa „Odnawialne źródła energii – technologie, innowacje, środowisko” zorganizowana 7 marca przez Katedrę Ochrony Środowiska Akademii Tarnowskiej. Młodzież szkolna, studenci i mieszkańcy regionu skorzystali z bogatej oferty prelekcji i warsztatów przygotowanych przez naukowców i ekspertów z branży OZE.

Podczas konferencji poznaliśmy laureatów konkursu na najlepszy plakat „Odnawialne Źródła Energii – technologie, innowacje, środowisko”:

• nagroda publiczności powędrowała do Amelii Sawoń z VII Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie,
  • pierwsze miejsce zajął Sławomir Pazdan z Liceum Ogólnokształcącego w Sędziszowie Małopolskim,
  • jury przyznało drugą nagrodę Nikoli Pośko i Gabrieli Klimek z Liceum Ogólnokształcącego w Sędziszowie Małopolskim,
  • natomiast nagrodę za trzecie miejsce otrzymała Karolina Grzyb z III Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie.