Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

Z radością ogłaszamy otwarcie rekrutacji na nowy rok akademicki Uniwersytetu Dziecięcego przy Akademii Tarnowskiej! To wyjątkowa okazja dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, aby odkryć świat nauki, sztuki i technologii w przystępny i interaktywny sposób.

Dlaczego warto?

• Bogaty program: Nasze zajęcia obejmują szeroki zakres tematów, od nauk przyrodniczych czy medycznych, przez technologię, chemię po sztukę i historię.
  • Doświadczeni prowadzący: Wykłady i warsztaty prowadzone są przez ekspertów i pasjonatów, którzy potrafią zainspirować najmłodszych.
  • Interaktywne metody nauczania: Stawiamy na aktywne uczestnictwo dzieci, które mogą samodzielnie eksperymentować, odkrywać i tworzyć.
  • Bezpieczne i przyjazne środowisko: Zajęcia odbywają się w bezpiecznej przestrzeni, dostosowanej do potrzeb dzieci.

Do 27 września 2024  r. trwa rekrutacja na semestr zimowy Uniwersytetu Dziecięcego przy Akademii Tarnowskiej. Młodzi studenci podzieleni są na dwie grupy wiekowe : pierwsza grupa „Odkrywcy” przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat, druga grupa „Młodzi Naukowcy” skupiać będzie młodych studentów w wieku od 9 do 13 lat.