Zapraszamy na przygodę ze studiowaniem

Uniwersytet Dziecięcy działający przy Akademii Tarnowskiej serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat na wykłady oraz warsztaty, które prowadzone są przez doświadczonych wykładowców akademickich oraz praktyków posiadających bogate doświadczenie zawodowe.

Celem Uniwersytetu jest popularyzacja wiedzy i rozbudzenie aktywności poznawczej u dzieci poprzez zabawę. W aktywny, badawczy sposób nasi studenci poznają naukę oraz otaczający świat. Na zajęciach odbywających się w komfortowych warunkach rozbudzana jest w młodych studentach pasja, a nasi wykładowcy pomagają im odkrywać własne zainteresowania, rozwijają zdolności uczenia się przez całe życie, kształtują umiejętności krytycznego myślenia i uczą współpracy z innymi.

Każdy nowy student otrzyma indeks i wpisy potwierdzające udział w wykładach i warsztatach. Zamiast egzaminów będą konkursy z nagrodami.

Dlaczego warto wybrać Uniwersytet Dzieci? 

  • zajęcia prowadzone są tu przez naukowców i specjalistów z wybranych dziedzin nauki w sposób prosty i przystępny dla każdego,
  • stawia się tu na praktykę – mali studenci przeprowadzają doświadczenia, naukowe obserwacje i wyciągają z nich wnioski. Samodzielnie tworzą, budują, malują …
  • eksperci uczą dzieci krytycznego myślenia i twórczego rozwiązywania problemów,
  • wykłady i warsztaty organizowane są na uczelniach wyższych, w instytucjach kultury czy biznesu,
  • Twoje dziecko zgłębi różnorodną wiedzę z zakresu nauk ścisłych, humanistycznych, technicznych i artystycznych,
  • dzieci odkrywają swoje pasje i utrwalają potrzebę uczenia się przez całe życie,

Jeśli Twoje dziecko jest ciekawe świata a Ty chcesz, by rozwinęło swoją kreatywność dobrze się przy tym bawiąc, zapisz je na zajęcia.

Wróć do góry