Już wkrótce, bo 23 kwietnia 2024r. odbędzie się konferencji naukowa „Ochrona przyrody – na jakim etapie jesteśmy i czy jest dobrze?” oraz towarzyszące jej konkursy: na najlepszy plakat i na najlepszą fotografię przyrodniczą. Organizatorem jest Katedra Ochrony Środowiska Akademii Tarnowskiej.

W dniu dzisiejszym zamykamy możliwość rejestracji na konferencję. Konferencja cieszy się dużą popularnością – zarejestrowaliśmy już ponad 300 uczestników – więcej nie zmieści się w naszej auli.

Przypominamy, że osoby (uczniowie), którzy zarejestrowali się na konferencję, nadal mogą zgłaszać prace na konkursy: na najlepszy plakat „Moja Przyroda: lubię, szanuję, chronię” oraz na najlepszą fotografię: „Przyroda w moim obiektywie”.

Termin rejestracji na konkursy mija w piątek 19 kwietnia o godzinie 13.00.

Więcej informacji o konferencji znajdziesz tutaj: https://anstar.edu.pl/uczelnia/aktywnosc-edukacyjna/konferencje-i-szkolenia/konferencja-naukowa-ochrona-przyrody-na-jakim-etapie-jestesmy-i-czy-jest-dobrze/