Ruszył nabór do Eliminacji Krajowych WorldSkills Poland 2021 w kategorii Technik Laboratorium Chemicznego. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie i studenci interesujący się chemią, którzy ukończyli 18 r. życia i nie przekroczą 23 roku życia w dniu organizacji zawodów w Szanghaju (październik 2022). 

WorldSkills jest międzynarodowym wydarzeniem promującym umiejętności zawodowe. Towarzyszą mu pokazy, prezentacje, wystawy, konferencje i branżowe seminaria. Konkursy mają na celu podnoszenie jakości umiejętności zawodowych w ścisłej współpracy z pracodawcami,  a także promowanie najnowszych rozwiązań w dziedzinie szkoleń i kształcenia zawodowego.

Krajowe eliminacje WorldSkills, które odbędą się 28 maja 2021 r. w siedzibie Centrum Badawczo-Rozwojowego Grupy Azoty S.A., pozwolą wyłonić reprezentanta naszego kraju. Zwycięzca pojedzie na międzynarodowe zawodów do Szanghaju (12-17 października 2022 r.).

Aby zgłosić chęć udziału w eliminacjach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (stanowiący załącznik nr 1 do Regulaminu) oraz nagrać film (do 7 minut) z samodzielnie zaprojektowanym i przeprowadzonym doświadczeniem chemicznym. Zgłoszenie należy przesłać do 12 kwietnia br. za pośrednictwem platformy do współdzielenia plików na adres: j.konarska@skillspoland.pl

 

Wróć do góry