Wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego Grupa Azoty rozpoczyna nabór do kolejnej edycji programu Ambasador Marki Grupa Azoty. Jego celem jest intensyfikacja współpracy pomiędzy przemysłem, a środowiskiem akademickim poprzez zainteresowanie studentów budowaniem kariery zawodowej w Grupie Azoty. 

Ambasadorzy to osoby, których zadaniem jest pomoc w budowaniu pozytywnego wizerunku Grupy Azoty w obrębie krajowych uczelni wyższych. W trakcie trwania rocznej kadencji, zadaniem wybranych studentów i doktorantów będzie wspieranie Grupy Azoty w organizacji wydarzeń o charakterze promocyjno-informacyjnym, zaadresowanych do przedstawicieli środowiska akademickiego.

Co zyskuje Ambasador?

W zamian za skuteczną współpracę Ambasadorzy mogą liczyć na benefity w postaci: miesięcznego wynagrodzenia, możliwość zwiedzania zakładów, udział w spotkaniach integracyjnych, czy nawiązanie cennych kontaktów biznesowych już na etapie kształcenia. Najlepsi Ambasadorzy mogą liczyć na wsparcie przedsiębiorstwa w realizacji własnych projektów naukowych.

Nabór do programu odbywa się na podstawie wypełnionego formularza rekrutacyjnego dostępnego TUTAJ. 
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 13 listopada.

Wróć do góry