7 listopada w ramach XII edycji Festiwalu Filmowego Vitae Valor odbyła się konferencja Jacka Kędziora, pt. Wyzwania pracodawców w dobie cyfryzacji i globalnych kryzysów. Podczas konferencji dowiedzieliśmy się tego, jak zmienia się rynek pracodawcy w odpowiedzi na nowe wyzwania, które niesie ogólnoświatowa cyfryzacja i nowe geopolityczne i biznesowe zjawiska.

Specjalnym gościem spotkania był Pan Jacek Kędzior – Partner Zarządzający Earnst & Young Polska oraz Regionem EY CESA, a panelistami Wojciech Skruch (wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego) i prof. Małgorzata Kołpa (Rektor tarnowskiej ANS).

W listopadzie tego roku, ruszyła kolejna, XII edycja Festiwalu Filmowego Vitae Valor. Tegorocznym hasłem stały się OBLICZA RELACJI. Towarzyszą one nam przez wszystkie dni filmowego wydarzenia w Tarnowie. Festiwal proponuje wspólne odkrywanie, a zarazem poszukiwanie takich relacji, które stanowią nieoczywisty związek. Nie tworzą prostej definicji. Nie próbują tłumaczyć się i przekonywać do swoich racji. One po prostu są a My – odbiorcy musimy/chcemy je zauważyć.

Bezpłatne wejściówki na inne wydarzenia można znaleźć tutaj.

Zapraszamy do zapoznania się z programem festiwalu.

Organizatorami festiwalu są: Ośrodek dialogu, formacji i misji Alegoria, Stowarzyszenie Kanon, Fundacja Artystyczna PEGAZ oraz Centrum Sztuki Mościce.

Patronat honorowy objęła dr hab. Małgorzata Kołpa, prof. Uczelni – Rektor Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie.

Wróć do góry