Zapraszamy na konferencję Jacka Kędziora, pt. Wyzwania pracodawców w dobie cyfryzacji i globalnych kryzysów, która odbędzie się 07.11.2022 r., o godzinie 13.00 na auli (C017), w ramach XII edycji Festiwalu Filmowego Vitae Valor.

Podczas konferencji dowiemy się tego, jak zmienia się rynek pracodawcy w odpowiedzi na nowe wyzwania, które niesie ogólnoświatowa cyfryzacja i nowe geopolityczne i biznesowe zjawiska. Specjalnym gościem spotkania będzie Pan Jacek Kędzior – Partner Zarządzający Earnst & Young Polska oraz Regionem EY CESA.

Panelistami będą:
Jacek Kędzior Partner Zarządzający EY Polska,
Witold Kozłowski (Marszałek Woj. Małopolskiego),
prof. Małgorzata Kołpa (Rektor tarnowskiej ANS).

W listopadzie tego roku, rusza kolejna, XII edycja Festiwalu Filmowego Vitae Valor. Tegorocznym hasłem stały się OBLICZA RELACJI. Będą one Nam towarzyszyć, przez wszystkie dni filmowego wydarzenia w Tarnowie. Festiwal proponuje wspólne odkrywanie, a zarazem poszukiwanie takich relacji, które stanowią nieoczywisty związek. Nie tworzą prostej definicji. Nie próbują tłumaczyć się i przekonywać do swoich racji. One po prostu są a My – odbiorcy musimy/chcemy je zauważyć.

–  Chcemy mówić o relacjach, które dla wielu z Nas są nieoczywiste, przykryte wieloma trudnościami, zagadkami. Bywa, że stanowią tajemnicę tych, którzy je tworzą. To w końcu, takie relacje, które wprawiają w zdumienie – samym faktem istnienia, pojawienia się. Jaki powinniśmy się wobec nich zachować? Jak je zrozumieć? Jak towarzyszyć tym, którzy tworzą nieoczywiste relacje? A może to My sami jesteśmy twórcami takich związków – niezrozumiałych dla innych. Zapraszamy Państwa do stawiania pytań, do wspólnego poszukiwania na nie odpowiedzi oraz do tworzenia środowiska ludzi nowej kultury, które nie boi się konfrontacji z niełatwymi tematami obecnymi w naszej przestrzeni społecznej.–  tak opisują festiwal jego twórcy.

Bezpłatne wejściówki na wydarzenia można znaleźć tutaj.

Zapraszamy do zapoznania się z programem festiwalu.

Organizatorami festiwalu są: Ośrodek dialogu, formacji i misji Alegoria, Stowarzyszenie Kanon, Fundacja Artystyczna PEGAZ oraz Centrum Sztuki Mościce.

Patronat honorowy objęła dr hab. Małgorzata Kołpa, prof. Uczelni – Rektor Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie.

Wróć do góry