Katedra Matematyki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie oraz Studenckie Koło Naukowe Matematyków zapraszają serdecznie na jubileuszową edycję Szkoły Letniej Matematyki Finansowej i Stosowanej, która odbędzie się online 31 maja i 1 czerwca.

Konferencje organizowane od wielu lat przez Katedrę  Matematyki i Studenckie Koło Naukowe Matematyków są okazją do spotkań i wykładów zarówno dla nauczycieli akademickich, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, jak również dla studentów chcących zaprezentować zdobyte wiadomości i rezultaty swoich dociekań naukowych.

W poprzednich edycjach tego wydarzenia gościliśmy przedstawicieli wielu uczelni z różnych ośrodków naukowych z niemal całej Polski: Krakowa (UJ, AGH, UEk), Rzeszowa, Kielc, Katowic, Łodzi i Wrocławia. Czynny udział w Szkole Letniej brali udział także przedstawiciele naszego uczelnianego środowiska naukowego.

31.05.2021

01.06.2021

Ze względu na obowiązujące nadal ograniczenia związane z pandemią konferencja odbędzie się zdalnie na platformie Microsoft Teams: link do pokoju.