Wydawnictwa naszej Uczelni otrzymały wyróżnienie w prestiżowym konkursie „Technicus” 2023 w kategorii najlepsza książka szerząca wiedzę techniczną. Kapituła wyróżniła publikację przygotowaną w ubiegłym roku – „Innowacje i inspiracje. 150-lecie urodzin Jana Szczepanika”.

Konkurs „Technicus” organizowany jest przez Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, a w tegorocznej edycji nasza publikacja została dostrzeżona wśród aż 63 pozycji z całego kraju. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się podczas posiedzenia Rady Krajowej FSNT-NOT w Domu Technika w Warszawie. Wydawnictwa AT reprezentowała dr hab. Eliza Krzyńska-Nawrocka, prof. Uczelni, redaktor nagrodzonej książki.

Wszystkim Autorom artykułów wchodzących w skład „Innowacji i inspiracji” oraz Osobom zaangażowanym w jej powstanie serdecznie gratulujemy wyróżnienia i cieszymy się, że Ich ciężka praca została doceniona na forum ogólnopolskim.

Publikację można kupić TUTAJ.

fot. FSNT-NOT