Serdecznie zapraszamy na wykład  pt. „Fizjoterapia w obniżeniu narządów rodnych „Okiem Ginekologa-praktyka”.

Wykład poprowadzi dr N’DONGO Abdallahi, specjalista ginekolog – położnik,  Hospital Center of Bagnols-sur-Cèze, France.
Termin 10.11.2022 s. C06 godz. 9.00-11.00

dr N’DONGO Abdallahi
Hospital Center of Bagnols-sur-Cèze, France.
SPECJALISTA GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA WYDIAŁU LEKARSKIEGO Wydział Montpellier Nîmes Francja.
Specjalista leczenia bólu miednicy, bólu mięśni dna miednicy, bólu neurologicznego miednicy

Specjalista rehabilitacji dna miednicy:
– Rehabilitacja dna miednicy przed, w trakcie i po porodzie,
– Rehabilitacja dna miednicy u pacjentów z zaburzeniami czynnościowymi pęcherza moczowego (wysiłkowe nietrzymanie moczu, pęcherz nadreaktywny i mieszane nietrzymanie moczu);
– Rehabilitacja odbytu, wypadanie, obniżenie narządów dna miednicy,
– Techniki rehabilitacyjne (elektrostymulacja, biofeedback, sonobiofeedback…)
– Techniki wzmocnienia siły i wytrzymałości mięśni dna miednicy.
Trener medyczny na Uniwersytecie Pielęgniarstwa w Bagnols sur Cèze.
Prowadzący od 2017 szkolenia w zakresie Fizjoterapii w Uroginekologii/Perineologii we Francji, Belgii, Szwajcarii, Polsce, Turcji, Chinach, Mongolii.