2015.11.iae targi turystyczne_00433-osobowa grupa studentów specjalności Ekonomika turystyki i hotelarstwa z językiem angielskim wraz z opiekunem, mgr inż. Barbarą Partyńską-Brzegowy uczestniczyła w w najważniejszych jesiennych targach branżowych, jakimi są Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® w Krakowie.

Co roku ponad 320 wystawców z kraju i zagranicy prezentuje na Targach kompleksową ofertę wyposażenia obiektów noclegowych i gastronomicznych, zaplecza kuchennego, sal restauracyjnych, a także żywność, napoje oraz wina z całego świata.

Kompleks Targów HORECA® to także prezentacja nowości branżowych, innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologii.

Targi HORECA® z ponad 20-letnią tradycją są najważniejszym jesiennym miejscem spotkań w Polsce. HORECA® to impreza najwyższej jakości potwierdzona rekomendacją Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego UFI. Targi są doskonałą promocją wśród profesjonalistów z branży gastronomicznej, hotelarskiej i winiarskiej. Co roku Targi odwiedza  ponad 11 tysięcy gości z Polski, Słowacji, Czech i Ukrainy.

Uczestnictwo studentów PWSZ w Tarnowie w Targach zostało sfinansowane ze środków projektu norweskiego „Symulacyjne przedsiębiorstwo turystyczne jako innowacyjna metoda praktycznego kształcenia na nowej specjalności Ekonomika turystyki i hotelarstwa z językiem angielskim„.

Wróć do góry