VI Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa SKOK Kwiatkowskiego
W sobotę, 26 stycznia br., odbył się VI Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa SKOK Kwiatkowskiego organizowany corocznie przez Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego PWSZ w Tarnowie na rzecz Angeliki Michalik. Dzięki uprzejmości Wójta Gminy Skrzyszów Józefa Gądka i Dyrektora Zespołu Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Skrzyszowie Roberta Wadeckiego, mecze zostały rozegrane w hali sportowej ZSPiG w Skrzyszowie. Uroczystego otwarcia Turnieju dokonał Wiceprezes KU AZS PWSZ w Tarnowie Przemysław Markowicz.

Mecze rozgrywano w systemie grupowym, a następnie po zakończeniu rywalizacji w grupach, najlepsze drużyny stoczyły sportowy bój o pierwsze miejsce w Turnieju. Ostatecznie, zwycięzcą VI Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa SKOK Kwiatkowskiego okazała się drużyna „Redruk”, wyprzedzając drużynę „AZS PWSZ Oldboy” oraz LKS Szynwałd. Wszystkie drużyny biorące udział w Turnieju otrzymały pamiątkowe puchary ufundowane przez Prezesa SKOK Kwiatkowskiego oraz dyplomy i podziękowania ufundowane przez Agencje Reklamową HBL studio. Nagrody wręczył Stanisław Komendacki – Prezes Zarządu SKOK Kwiatkowskiego.

Cały Turniej przyniósł kwotę 2550 zł, która zostanie przekazana Angelice Michalik, chorej na stwardnienie rozsiane.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Uczestnikom biorącym udział w rozgrywkach oraz Firmom i Instytucjom, dzięki którym udało się Turniej zorganizować. Jednocześnie zapraszają wszystkich do odwiedzenia strony www.pozytekpubliczny.org zawierającej informacje o możliwości przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Angeliki.

Szczegółowe informacje na temat rozgrywek, wyników końcowych i przebiegu Turnieju zawiera Komunikat końcowy (do pobrania w formacie PDF).

Komunikat końcowy VI Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa SKOK

Drużyna „AZS PWSZ Oldboy”
(od lewej) Marek Warzybok, Przemysław Markowicz, Danuta Majka, Paweł Malicki, Piotr Kuczek, Maciej Pokorny,
w dresie – Marek Skrobot – Sędzia Turnieju

Wróć do góry