Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie zaprasza na plenerową inscenizację Jerzego Zonia, z muzyką Czajkowskiego w ramach projektu Tarnów – Nowe Spojrzenie. „Zapach czasu”  Teatru KTO odbędzie się 24 czerwca, na dziedzińcu przed pływalnią Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie, o godz. 21:00.

„Zapach czasu” to inscenizacja przywołująca zaczarowany, wypełniony nadziejami i lękami świat dzieciństwa, inspirowana biografią reżysera oraz twórczością Gabriela Garcii Márqueza, Hugo Clausa i Emila Zegadłowicza. Tytuł ten prezentowany był już na ponad 60 festiwalach w 15 krajach m. in. w Brazylii, Meksyku, Korei Południowej, Iranie, Austrii, Hiszpanii, Holandii, Niemczech, Francji, Rumunii, we Włoszech i na Litwie.

Czas trwania: 60 minut

Wejście bezpłatne, wydarzenie niebiletowane

Cykl wydarzeń TARNOC jest częścią projektu TARNÓW NOWE SPOJRZENIE, którego głównym prowadzącym jest Miasto Tarnów. Wydarzenie sfinansowano ze środków Funduszy Norweskich w ramach Programu Rozwój Lokalny. Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

Więcej informacji tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

fot. Arkadiusz Szadkowski

Wróć do góry