Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie zaprasza na plenerową inscenizację Teatru Akt „Poza czasem” w ramach projektu Tarnów – Nowe Spojrzenie. Spektakl odbędzie się 27 sierpnia o godzinie 20.00, na dziedzińcu przed pływalnią Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie.

POZA CZASEM to metafora podróży w czasie, która prowadzi w głąb własnej wyobraźni. Podejmujemy ją nieświadomie każdego dnia, poszukując wartości i dociekając sensu istnienia. Podróżując doświadczamy, poznajemy, pokonujemy słabości, a potem nigdy nie pozostajemy już tacy sami.  Zderzają się tu nowe doświadczenia z refleksją nad przemijaniem. Wędrówka poza czasem pozwala spełnić swe marzenia, stać się na chwilę kimś innym. To moment, w którym możemy się zatrzymać i dostrzec drugiego człowieka obok nas. Istotą podróży jest droga, a nie dotarcie do celu.

Fantazyjna opowieść utrzymana jest w malowniczej stylistyce steampunk, łączącej styl retro z fantastyką naukową. Teatr ruchu, pantomima, taniec i elementy nowego cyrku w połączeniu z energetyczną muzyką graną na żywo składają się na ekspresyjne widowisko.

Czas trwania: 2 godziny

Wejście bezpłatne, wydarzenie niebiletowane

Cykl wydarzeń TARNOC jest częścią projektu TARNÓW NOWE SPOJRZENIE, którego głównym prowadzącym jest Miasto Tarnów. Wydarzenie sfinansowano ze środków Funduszy Norweskich w ramach Programu Rozwój Lokalny. Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

Więcej informacji tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

Wróć do góry