Jak wygląda studiowanie? Jakie kierunki studiów oferuje Akademia Nauk Stosowanych w Tarnowie? Jakim potencjałem dysponuje? Jak wyglądają nasze laboratoria, sale i pracownie? Czym zajmują się studenci po zajęciach? Jak zostać członkiem AZS? Co to są Studenckie Koła Naukowe? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiemy w trakcie Miesiąca Otwartych Drzwi ANS. Zapraszamy do skorzystania z zaproszenia wszystkich zainteresowanych: uczniów, nauczycieli, klasy, całe szkoły. Realizacja programu atrakcji przygotowanych przez poszczególne Katedry potrwa do połowy kwietnia. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie, a co niezwykle istotne: przebieg wizyt będzie ustalany indywidualnie. Wszystko po to, by poznać odpowiedź na zasadnicze pytanie: dlaczego ANS w Tarnowie od niemal dziesięciu lat jest najchętniej wybieraną uczelnią tego typu w Polsce?

Aby ułatwić podjęcie decyzji uczniom klas maturalnych szkół średnich postanowiliśmy zmienić formułę tradycyjnego Dnia Otwartego. Na czym polegają najważniejsze zmiany?

Po pierwsze: chcemy aby nasza Uczelnia była otwarta nie przez jeden dzień a zdecydowanie dłużej. Dlatego już na wstępie zapraszamy na Miesiąc Otwartych Drzwi w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie.

Po drugie: przygotowaliśmy dla uczniów i nauczycieli bardzo ciekawą propozycję odwiedzin. To od gości zależy czas i program zwiedzania. Dajemy możliwość wyboru i dowolnej konfiguracji przebiegu wizyty. Poniżej znaleźć można szereg propozycji opracowanych przez naszych dydaktyków. Z jednej strony dają one Uczelni możliwość zaprezentowania uczniom ogromnego potencjału ANS w Tarnowie, a z drugiej pozwalają na zdobycie wiedzy z zakresów objętych (lub nieco wykraczających) poza programy nauczania.

PROGRAM WYDARZEŃ MIESIĄCA OTWARTYCH DRZWI ANS w TARNOWIE

Wśród tych propozycji znaleźć można m.in.: zwiedzanie naszej Akademii, wykłady, warsztaty, laboratoria, konkursy i inne „proaktywne” formy uczestnictwa. Wizytę uzupełni każdorazowo krótka prezentacja oferty dydaktycznej Uczelni wraz z przewodnikiem rekrutacyjnym. Nie zabraknie konkursów z nagrodami oraz prezentów dla odwiedzających.

Jak skorzystać z zaproszenia?

W pierwszej kolejności prosimy zapoznać się z dostępnymi opcjami, wybrać te najbardziej interesujące i wtedy kontaktować się z Panią Martą Marcinkiewicz, Pełnomocniczką Rektora ANS w Tarnowie ds. kontaktów ze szkołami średnimi. Z Panią Martą można ustalać konkretny termin wizyty, dokładny program i wszystkie pozostałe szczegóły.

Kontakt do Pani Marty Marcinkiewicz:

14 6 316 682

14 6 316 666

m_marcinkiewicz@anstar.edu.pl

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z pracownikami Biura Promocji ANS w Tarnowie (14 6 316 666).

WIRTUALNY SPACER PO UCZELNI

Wróć do góry