Wydział Administracyjno-Ekonomiczny po raz kolejny czynnie uczestniczył w kolejnej Małopolskiej Nocy Naukowców organizowanej na terenie Akademii Tarnowskiej.  Katedra Ekonomii wraz ze Studenckim Kołem Naukowym MANAGER przygotowała w tym roku wiele ciekawych atrakcji.

Wszyscy, którzy chcieli sprawdzić swoją wiedzę z ekonomii mogli wziąć udział w teście wiedzy ekonomicznej pn. Ekonomia nie jest taka straszna, jak o niej mówią.

Na stoiskach Katedry i SKN Manager organizowane były zabawy edukacyjne m.in.  Ekonomiczne puzzle Coin animal – stwórz zwierzątko z monet i policz, ile jest warte.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się Wystawa Obcych Walut oraz Historii Pieniądza. Największą atrakcją jak co roku były warsztaty pn. Stanowisko Młodego Odkrywcy-do dyspozycji odwiedzających były mikroskopy oraz urządzenia sprawdzające autentyczność banknotów, a dzięki wykorzystaniu Gogli VR można było wirtualnie zwiedzić Centrum Pieniądza NBP.

Galeria: