Kursy języków obcych
Zapraszamy do udziału w kursach języków obcych organizowanych w roku akademickim 2008/2009 przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową.

ANGIELSKI FRANCUSKI NIEMIECKI
WŁOSKI HISZPAŃSKI
Prowadzimy kursy ogólne na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy powtórkowe do matury, kursy MATURA PLUS (z przygotowaniem do studiów o profilu filologia angielska, filologia germańska, filologia romańska). Kursy przygotowawcze do egzaminów CAMBRIDGE ESOL (KET, PET, FCE, CAE, BEC (j. biznesu), ILEC (j. prawniczy)) IELTS (j. akademicki), D.E.L.F., CELI, CIC, kursy specjalistyczne (język prawniczy, medyczny, techniczny, biznesu i inne) oraz kursy dla firm – oferta specjalna! (zajęcia w siedzibie firmy).

Uczelnia jest akredytowanym Ośrodkiem egzaminacyjnym przeprowadzającym egzaminy znajomości języka włoskiego CELI i CIC oraz Wewnętrznym Ośrodkiem Egzaminacyjnym British Council i University of Cambridge na Egzaminy Business English Certificate, Preliminary English Test i Key English Test.

Informacje i zapisy: od 1 do 30 września br. w sekretariacie Instytutu Humanistycznego, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie, pok. 022A (budynek główny, parter) ul. Mickiewicza 8, tel. 014 6316 555.

Szczegółowe informacje na temat kursów, terminów zajęć a także egzaminów i certyfikacji językowej znajdują się w dziale kursy i szkolenia/kursy językowe >>>

Wróć do góry