Katedra Ochrony Środowiska Akademii Tarnowskiej zaprasza na konferencję „Odnawialne Źródła Energii – technologie, innowacje, środowisko”. Celem spotkania popularnonaukowego jest przedstawienie słuchaczom aktualnych zagadnień z zakresu technologii i innowacyjnych rozwiązań dotyczących odnawialnych źródeł energii oraz ich wpływu na środowisko, wymiana wiedzy i doświadczeń między środowiskiem naukowym a praktykami. W konferencji wezmą udział eksperci z zakresu odnawialnych źródeł energii; przedstawiciele świata nauki, biznesu oraz organizacji pozarządowej.

Profil słuchacza: uczniowie szkół ponadpodstawowych województw małopolskiego i podkarpackiego, studenci Akademii Tarnowskiej, mieszkańcy Tarnowa i okolic.

Miejsce konferencji: Akademia Tarnowska, Aula im. Jana Szczepanika (budynek C), ul. Adama Mickiewicza 8, 33-100 Tarnów.

Termin: 7 marca 2024 r.

Warunki udziału w konferencji:

• konferencja jest bezpłatna;
  • liczba miejsc jest ograniczona;
  • obowiązują wcześniejsze zapisy poprzez tę stronę.