Dzień Otwarty organizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie 4 marca (piątek) w godz. 9.00 – 15.00 to nie tylko możliwość zdobycia informacji na temat proponowanej oferty kształcenia lub obejrzenia istniejącej bazy materialnej, to również okazja by poczuć się przez kilka godzin jak student tarnowskiej PWSZ. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych będą mogli przekonać się na czym polega studiowanie i w jakich warunkach może się odbywać.

Po raz pierwszy w ramach Dnia Otwartego odbędzie się Gra Terenowa Wygraj z PWSZ w Tarnowie. Uczestnicy Gry mogą wywalczyć atrakcyjne nagrody nie tylko dla siebie, ale i szkoły, którą reprezentują.

Zgłoszenia do Gry przyjmowane są do 24 lutego 2016 r. do godz. 14:00 przy użyciu Karty zgłoszeniowej, którą należy przesłać na adres: m_grela@pwsztar.edu.pl lub złożyć w Biurze Promocji PWSZ budynek A, pokój 106.

Karta zgłoszeniowa (PDF)
Regulamin Gry (PDF)

Odwiedzający tarnowską PWSZ Kandydaci na studia, dzięki bogatemu programowi, nie będą się nudzić ani chwili. Na terenie Uczelni czynne będą specjalne punkty informacyjne, w których tegoroczni maturzyści i wszystkie osoby zainteresowane będą mogły uzyskać informacje na temat kierunków i specjalności kształcenia, trybu i warunków rekrutacji, pomocy materialnej i warunków zakwaterowania w Domu Studenta. Pełny program Dnia Otwartego zostanie udostępniony w najbliższym czasie.

Wróć do góry