Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą portalu MojeStypendium.pl, na którym znajdują się aktualne oferty stypendiów, konkursów i staży, po które może sięgnąć każdy, kto myśli o swoim rozwoju. Strona ta jest także miejscem publikacji rzetelnych artykułów o tematyce stypendialnej oraz edukacyjnej. I co najważniejsze, korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne i dostępne dla każdego.

Portal Moje Stypendium prowadzony jest od 2009 roku przez Fundację Dobra Sieć, aktywnie działającą w obszarze wykorzystywania nowych technologii dla dobra społecznego. Moje Stypendium regularnie publikuje artykuły o tematyce związanej ze stypendiami i edukacją – m.in. o opodatkowaniu stypendiów czy o nauce i studiach za granicą.

Najważniejszym celem Fundacji jest rozwój wiedzy o stypendiach i e-wolontariacie oraz promocja nowych technologii jako narzędzia wzmocnienia społeczeństwa obywatelskiego i zaangażowania społecznego w Polsce.


Na portalu znajdują się:
● bazy aktualnych stypendiów, konkursów i staży (ponad 15 500 informacji z Polski i zagranicy),
● artykuły o stypendiach,
● informacje dla organizatorów programów stypendialnych i badania dotyczące systemu stypendiów.


Jednocześnie przypominamy że nasza uczelnia również posiada atrakcyjną ofertę stypendialną, z którą możecie zapoznać się tutaj.

Wróć do góry