Trwa rekrutacja na nowy rok akademicki Uniwersytetu Dziecięcego przy Akademii Tarnowskiej. To wyjątkowa okazja dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, aby odkryć świat nauki, sztuki i technologii w przystępny i interesujący sposób. Procedura zapisów jest bardzo prosta, wszystko wyjaśniamy poniżej. Zapisy potrwają do 27 września.

Dlaczego warto?

• Bogaty program: nasze zajęcia obejmują szeroki zakres tematów, od nauk przyrodniczych czy medycznych, przez technologię, chemię po sztukę i historię.
  • Doświadczeni prowadzący: wykłady i warsztaty prowadzone są przez ekspertów i pasjonatów, którzy potrafią zainspirować najmłodszych do działania.
  • Interaktywne metody nauczania: stawiamy na aktywne uczestnictwo dzieci, które mogą samodzielnie eksperymentować, odkrywać i tworzyć.
  • Bezpieczne i przyjazne środowisko: zajęcia odbywają się w bezpiecznej przestrzeni, dostosowanej do potrzeb dzieci.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ I TEMATÓW

Jak się zapisać?