Jak zamienić swoją pasję w dobrze prosperujący biznes? Czy bałagan może być inspiracją do założenia firmy? Czy każdy pomysł ma szansę odnieść sukces na rynku? – odpowiedzi na te pytania znajdziecie podczas drugiego spotkania z cyklu ZAKRĘĆ SIĘ NA BIZNES z AIP, które odbędzie się już w najbliższy czwartek, 26 marca, o godzinie 15:00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie.
Celem akcji ZAKRĘĆ SIĘ NA BIZNES z AIP jest promocja postaw przedsiębiorczych wśród mieszkańców Tarnowa i regionu. Uczestnicy spotkań/warsztatów mają okazję poznać młodych przedsiębiorców, którzy zaczynali w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości. Przedsiębiorcy dzielą się swoją wiedzą na temat prowadzenia danej działalności gospodarczej i opowiadają o swoich doświadczeniach, pokazują plusy i minusy takiego sposobu zarabiania. Podczas dyskusji uczestnicy mogą swobodnie zadawać pytania i uzyskać jak najwięcej informacji na temat interesujący ich temat.
W najbliższym spotkaniu wezmą udział:
Kamil Wojnicki – młody przedsiębiorca pochodzący z Sufczyna, który swoją pasję do biegania zamienił w biznes. Jego firma Runspiration promuje zdrowy i aktywny styl życia wykonując niepowtarzalne koszulki biegowe. Oferuje pełną gamę odzieży biegowej w różnych kolorach i krojach.
Wacław Mostowski – założyciel firmy Czysty Stolik, która powiedziała „nie” bałaganowi. Stworzył bardzo prosty, mały produkt, który ma nam pomóc rozprawić się z bałaganem na biurku, stole czy ławce. To mały pojemnik na drobne odpadki, takie jak gumy do żucia, zużyte torebki herbaty czy opakowania po ciasteczkach. Pojemniczek można myć w zmywarce i spersonalizować.
Sebastian Kolisz – Partner Zarządzający Siecią Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości i promotor działań przedsiębiorczych opowie dlaczego warto pomyśleć o założeniu własnej działalności gospodarczej oraz o zasadach działania w ramach AIP.
Najbliższe spotkanie z cyklu ZAKRĘĆ SIĘ NA BIZNES już w czwartek, 26 marca, w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie (sala 302 w budynku C), godzina 15:00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych.
Kontakt do koordynatora kom. 600-068-391