Z przyjemnością informujemy, że w dniach 29-30 maja br. w sali C06 na terenie naszej Uczelni będzie miała miejsce kolejna już, dwunasta edycja Szkoły Letniej Matematyki Finansowej i Stosowanej, wpisująca się w obchody jubileuszu 25-lecia Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie, a zorganizowana przez Katedrę Matematyki oraz studenckie Koło Naukowe Matematyków.

Poprzednie spotkania z tego cyklu były okazją do zdobycia doświadczeń, zaprezentowania swoich (choćby skromnych) osiągnięć naukowych oraz  podzielenia się posiadaną wiedzą nie tylko dla naszych pracowników i studentów, lecz także dla członków społeczności naukowej zaprzyjaźnionych uczelni z różnych ośrodków akademickich. Dla naszych studentów jest to także czas poszerzania informacji o dostępnych możliwościach kontynuowania dalszej nauki poza murami naszej Uczelni.

W ciągu dwunastoletniej historii tego wydarzenia mieliśmy okazję goszczenia przedstawicieli wielu ośrodków akademickich z terenu całej Polski, m.in. z Krakowa (UJ, AGH, UEK, UP), Katowic, Kielc, Rzeszowa, Łodzi, Wrocławia. Uczestnicy Szkoły  Letniej zachowują z tych spotkań dobre wspomnienia i chętnie do nas wracają, co przyczynia się do kreowania pozytywnego wizerunku  naszej Uczelni w polskim środowisku matematycznym.

Program wydarzenia dostępny jest także na stronie

https://www.facebook.com/slmfs.pwsz.tarnow/ .