Katedra Matematyki Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie oraz Studenckie Koło Naukowe Matematyków zapraszają serdecznie na XI edycję Szkoły Letniej Matematyki Finansowej i Stosowanej, która odbędzie się 30 i 31 maja.

Konferencje organizowane od wielu lat przez Katedrę  Matematyki i Studenckie Koło Naukowe Matematyków są okazją do spotkań i wykładów zarówno dla nauczycieli akademickich, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, jak również dla studentów chcących zaprezentować zdobyte wiadomości i rezultaty swoich dociekań naukowych.

W poprzednich edycjach tego wydarzenia gościliśmy przedstawicieli wielu uczelni z różnych ośrodków naukowych z niemal całej Polski: Krakowa (UJ, AGH, UEk), Rzeszowa, Kielc, Katowic, Łodzi i Wrocławia. Czynny udział w Szkole Letniej brali udział także przedstawiciele naszego uczelnianego środowiska naukowego.

Zgłoszenia uczestnictwa oraz wszelkie pytania prosimy kierować na adres: slmfis.anstar@gmail.com