Z przyjemnością informujemy, że w dniach  30-31 maja br. odbędzie się w naszej Uczelni kolejna, już jedenasta edycja Szkoły Letniej Matematyki Finansowej i Stosowanej – ogólnopolskiej studenckiej konferencji matematycznej, organizowanej przez Katedrę Matematyki oraz Koło Naukowe Matematyków.

  Spotkanie to jak co roku będzie okazją do zapoznania studentów z wybranymi zagadnieniami matematyki finansowej i stosowanej, do prezentacji oferty studiów II stopnia, a przede wszystkim – do przedstawienia rezultatów własnej pracy młodych prelegentów, którymi w znacznej części będą członkowie naszego Koła. W tym roku gościć będziemy na konferencji przedstawicieli ośrodków naukowych z Krakowa, Rzeszowa i Wrocławia.

     Ze względu na duży zasięg terytorialny oraz obowiązki wielu naszych uczestników zajęcia Szkoły Letniej będą się odbywać w formule hybrydowej: stacjonarnie w sali C 06, a równolegle on-line na platformie MS Teams, aby umożliwić udział w tym spotkaniu jak największej liczbie chętnych.

     Wszystkich, którzy chcą jeszcze dołączyć do zespołu „XI Szkoła Letnia Matematyki Finansowej i Stosowanej”  prosimy o kontakt:

slmfis.anstar@gmail.com

Program XI Szkoły Letniej Matematyki Finansowej i Stosowanej

>>> Link do spotkania 30.05 <<<

>>> Link do spotkania 31.05 <<<

Wróć do góry