Uwaga Studenci pierwszego roku, Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie.

Informacja dotycząca zajęć z wychowania fizycznego.

Wychowanie fizyczne jest przedmiotem obowiązkowym na wszystkich kierunkach studiów stacjonarnych I stopnia w wymiarze 60 godz. (I semestr 30 godz., II semestr 30 godz., w przypadku pielęgniarstwa i położnictwa I semestr 30 godz., III semestr 30 godz.). Zajęcia wychowania fizycznego odbywają się w grupach kierunkowych dla wszystkich studentów danego kierunku o jednakowej porze. W zależności od kierunku są to trzy lub cztery formy aktywności ruchowej:

  • pływanie – pływalnia ANS – pawilon F,
  • zajęcia ogólne – hala sportowa ANS – pawilon E,
  • fitness – sala choreograficzna – sala 313 pawilon G oraz sala sportów walki – sala 116 pawilon E,
  • atletyka – siłownia – sala 015, 016 pawilon E.

KOMUNIKATY – SEMESTR I ZIMOWY 2022/2023 

Uwaga studenci biorący udział  w zajęciach z „Turystyki pieszej” w ramach zajęć z wychowania fizycznego.


KOMUNIKAT NR 1 z dnia 07.10.2022 r.

UWAGA – PIERWSZA WYCIECZKA W I SEMESTRZE 

Studenci I roku – studiów licencjackich – biorący udział w zajęciach do wyboru – „Turystyka piesza”, pierwsza z zaplanowanych wycieczek w I semestrze zimowym, odbędzie się dn. 15.10.2022 r. (tj. sobota) na Brzankę. Zbiórka w Tarnowie przy Dworcu Gł. PKP o godz. 7.15. Należy zakupić bilet do Lubaszowej. Trasa marszu: Lubaszowa stacja PKP (znaki czarne) – Polana Morgi (znaki żółte) – Brzanka (znaki niebieskie) – Pod Ptasznikiem (znaki niebieskie) – Burzyn – Tuchów stacja PKP. Planowany powrót godz. 15.30 (do zrealizowania 8 godz. dydaktycznych).


KOMUNIKAT NR 2 z dnia 21.10.2022 r.

UWAGA – DRUGA WYCIECZKA

Studenci I – studiów licencjackich – biorący udział w zajęciach do wyboru – „Turystyka piesza”, druga z zaplanowanych wycieczek w semestrze I zimowym odbędzie się dn. 29.10.2022 (tj. sobota) do Bobowej. Zbiórka w Tarnowie przy Dworcu Gł. PKP o godz. 8.40. Należy zakupić bilet do miejscowości Bobowa Miasto. Trasa wycieczki Bobowa (znaki zielone) – Falkowa skrzyżowanie szlaków (znaki niebieskie) – Bruśnik wieża widokowa – Zagórze (znaki zielone) – Diabelskie Boisko – Pławna dworzec PKP. Planowany powrót godz. 16.00 (zaliczone 8 godz. zajęć).


 

Wróć do góry