W dniach od 29 listopad do 1 grudnia 2023 roku, delegacja pracowników Akademii Tarnowskiej odwiedziła Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w ramach bilateralnej wizyty studyjnej. Delegacje pracowników AT i UKSW uczestniczyły w spotkaniach z pracownikami poszczególnych jednostek. W skład delegacji AT weszli: mgr Edyta Biel (DPM), dr Dariusz Dudzik (KPS), mgr Bogumiła Stachura (Biblioteka AT).

W trakcie wizyty odbywały się spotkania z pracownikami poszczególnych jednostek organizacyjnych. Jednym z elementów prezentowanych w ramach wizyty był projekt Tech – GAME realizowany w latach 2021 -2023.

Przedstawiciele obu uczelni wyższych zadeklarowali chęć nawiązania wieloletniej współpracy.