Zapraszamy na spotkanie informacyjne, podczas którego zainteresowani studenci zapoznają się z ideą i warunkami programu „Ambasador Grupy Azoty”. Wydarzenie odbędzie się zdalnie 28 października o godz. 18.00. 

Ambasadorzy to osoby, których zadaniem jest pomoc w budowaniu pozytywnego wizerunku Grupy Azoty w obrębie krajowych uczelni wyższych. W trakcie trwania rocznej kadencji, zadaniem wybranych studentów i doktorantów będzie wspieranie Grupy Azoty w organizacji wydarzeń o charakterze promocyjno-informacyjnym, zaadresowanych do przedstawicieli środowiska akademickiego.

W zamian za skuteczną współpracę Ambasadorzy mogą liczyć na benefity w postaci: miesięcznego wynagrodzenia, możliwość zwiedzania zakładów, udział w spotkaniach integracyjnych, czy nawiązanie cennych kontaktów biznesowych już na etapie kształcenia. Najlepsi Ambasadorzy mogą liczyć na wsparcie przedsiębiorstwa w realizacji własnych projektów naukowych.

Podczas wydarzenia zaplanowana została także seria Q&A, podczas której koordynator programu odpowie na wszystkie nurtujące pytania. Spotkanie odbędzie się w formule online, za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Link do wydarzenia w aplikacji MS Teamshttps://bit.ly/3Be4lVX

FORMULARZ REKRUTACYJNY PROGRAMU

Wróć do góry