Drodzy Studenci I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia,

w odpowiedzi na liczne prośby Studium Języków Obcych udostępnia ponownie test diagnostyczny z języka angielskiego w dniach 22-26 maja na platformie MS Teams. To Wasza szansa na określenie poziomu językowego, jeśli przegapiliście pierwszą turę. Test znajdziecie TUTAJ.

O zapisach na lektoraty Studium Języków Obcych będzie informować starostów. Prosimy też o uważne śledzenie naszego Facebooka oraz regularne odwiedzanie strony internetowej SJO.

Przypominamy, że SJO prowadzi lektoraty z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego. Jeśli dobrze znacie język angielski, warto zastanowić się nad rozpoczęciem nauki kolejnego języka. Znajomość kilku języków to niewątpliwie wartość dodana na współczesnym rynku pracy.