Już w sobotę oddamy się zabawie juwenaliowej. Wszystko jest przygotowane, mamy nadzieję na niezapomniany wieczór z zespołami Time, Zorza oraz oczywiście Lady Pank. Najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

AKREDYTACJE MOŻNA ODBIERAĆ PRZED KONCERTEM W PUNKCIE MEDIA – patrz załączona mapka w godzinach 16-18.

Lady Pank zezwolił na wykonywanie zdjęć jedynie podczas dwóch pierwszych utworów, bez lampy błyskowej, tylko z wyznaczonych miejsc. Całkowity zakaz wykonywania zdjęć na backstage oraz wchodzenia na scenę.

 1. Wstęp na teren kampusu, gdzie odbędzie się koncert, będzie możliwy od godz. 17.00
  18.00– Time
  18.45 – Zorza
  19.35 – przekazanie przez Prezydenta Tarnowa studentom kluczy do miasta
  20.00 – Lady Pank
  22.00 – zakończenie
 2. Koncert jest darmowy. Żeby wejść na wygrodzony teren przed sceną, konieczne jest odebranie opasek (będą wręczane przez ochronę w trzech miejscach wstępu na wygrodzony teren imprezy masowej – patrz załączona mapka).
 3. Wejście na teren kampusu możliwe będzie trzema bramami: od strony ul. Goldhammera (wejście przy Hali Sportowej), Sitki oraz Alei Matki Bożej Fatimskiej. WEJŚCIA OD STRONY MICKIEWICZA ORAZ OD STRONY GOLDHAMMERA (przy budynku C) BĘDĄ ZAMKNIĘTE.
 4. Nie ma możliwości wjazdu na teren Kampusu (nie dotyczy pojazdów uprawnionych oraz pracowników).
 5. Najbliższy duży parking zlokalizowany jest na Placu „Kapłanówka” po drugiej stronie ulicy Sitki. Parkingi miejskie w soboty i niedziele są bezpłatne.
 6. Lokalizacje: strefy gastronomicznej, biura prasowego, służb bezpieczeństwa, toalet, wejść oraz sceny i innych najlepiej sprawdzić na mapie.
 7. W budynku E znajduje się automatyczny defibrylator zewnętrzy.
 8. Numer alarmowy 112
 9. Pozostałe zapisy reguluje Regulamin imprezy masowej – LINK.
Wróć do góry