Studenci I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego stopnia mogą już odbyć szkolenie biblioteczne online. Zaliczenie testu kończącego kurs jest obowiązkowe. Test będzie dostępny od 09.11.2020 do 31.01.2021 r.

Wpis z zaliczenia należy uzyskać do indeksu i karty zaliczeniowej. Starosta roku w czasie sesji zimowej powinien zgłosić się do pracownika biblioteki w celu uzgodnienia terminu dokonania wpisu dla całego roku.

Materiały (prezentacja i regulamin) zawierające informacje, które pozwalają zdać test i sam test znajdują się na stronie Biblioteki PWSZ w Tarnowie.

Pracownicy Uczelni odpowiedzialni za szkolenie:

• Wydział Administracyjno-Ekonomiczny, Wydział Humanistyczny, Wydział Sztuki – mgr Jan Pojedyniec (kontakt: tel. 14 63 16 548,  mail: jpojedyniec@pwsztar.edu.pl);
  • Wydział Matematyczno-Przyrodniczy, Wydział Ochrony Zdrowia, Wydział Politechniczny – mgr Marta Marcinkiewicz (kontakt: tel. 14 63 16 548,  mail: m_marcinkiewicz@pwsztar.edu.pl).

UWAGA: W przypadku pojawienia się komunikatu: „Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia”, należy kliknąć „WŁĄCZ TLS” i przejść do strony logowania.