Koncert „Akademia dla Tarnowa”, o którym już informowaliśmy, jest tylko jednym z punktów Tarnowskich Juwenaliów organizowanych przez Społeczność akademicką ANS w Tarnowie. Rada Uczelniana Samorządu Studentów przewidziała na czas świętowania 25 urodzin Uczelni inne nie mniej ciekawe wydarzenia.

W piątek 12 maja podczas występów stand-upowych duże dawki śmiechu zapewnią Maciek Adamczyk, Wojtek Fiedorczuk i Roman Kostelecki. Wieczorne spotkanie rozpocznie się w Auli im. Jana Szczepnika o godz. 20.00.

W sobotę (13.05) również w auli budynku C o godz. 15.00 oficjalnie studenci ANS przejmą kontrolę nad Tarnowem, żeby potem na placu przed pawilonami Wydziału Ochrony zdrowia uczestniczyć w Spartakiadzie (początek godz. 16.00).

Zapisy drużyn uczestniczących w Spartakiadzie przyjmowane są do 12 maja poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ. Zgłoszenie drużyny jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu. Dla wygranych organizatorzy przewidzieli bardzo atrakcyjne nagrody (2500, 1500 i 1000 zł). O 19.00 będzie można uzupełnić spalone podczas zmagań sportowych i kibicowania kalorie. Grillowanie rozpocznie się w tym samym miejscu, a wspólnie spędzony czas zakończy się plenerowym seansem filmu „Kac Vegas” (godz. 20.00).

Natomiast w niedzielę (14.05) o 18.00 na tarnowskich Błoniach wystąpią: Krzysztof Zalewski, Sad Smiles i Jedno. Więcej o koncercie pisaliśmy TUTAJ.

Zapraszamy serdecznie, nie tylko studentów!