Kolejny tydzień obchodów Jubileuszu 25-lecia ANS obfitować będzie w mistrzostwa sportowe rozgrywane w różnych dyscyplinach. Uczestnicy rywalizować będą w zawodach piłki siatkowej, w podciąganiu na drążku, we wspinaczce, futsalu i pływaniu. Natomiast w niedzielę (21 maja) po raz kolejny uczcimy pamięć Rektora Stanisława Komornickiego w IV Biegu Memoriałowym.

• 15 maja o godz. 17.00 w hali sportowej Uczelni odbędzie się finał Mistrzostw ANS w Tarnowie w piłce siatkowej. Zagrają zwycięzcy fazy grupowej: zespoły – MOS Fizjoterapia, Wychowanie Fizyczne III rok oraz Pracownicy ANS.
  • 16 maja o godz. 17.15 w uczelnianej hali sportowej chętni powalczą w Mistrzostwach ANS w podciąganiu na drążku. Pytania dotyczące udziału w tych rozgrywkach można kierować do pana Jakuba Filińskiego (600 502 983). REGULAMIN
  • Od 17.30 do 18.00 tego samego dnia (16 maja) przy sztucznej ściance w hali sportowej przyjmowane będą zapisy uczestników IX Akademickich Mistrzostwach Tarnowa we wspinaczce na czas. Początek eliminacji – godz. 18.00. KOMUNIKAT ORGANIZATORÓW.
  • 17 maja o godz. 10.00 w uczelnianej hali sportowej rozpoczną się Mistrzostwa Szkół Średnich w Siatkówce.
  • 17 maja o godz. 15.00 w hali sportowej ANS w Tarnowie odbędą się finały Mistrzostw ANS w futsalu.
  • 18 maja o godz. 11. 30 na uczelnianej pływalni odbędą się Otwarte Akademickie Mistrzostwa ANS w pływaniu, w których udział wezmą studenci i uczniowie szkół średnich.
  • 20 maja o godz. 9.00 na hali Uczelni rozpocznie się Towarzyski Turniej z okazji 25-lecia ANS we Futsalu.
  • W niedzielę, 21 maja, o godz. 12.00 wystartuje IV Bieg Memoriałowy im. Rektora Stanisława Komornickiego. Trasa przebiegać będzie na kampusie Uczelni.