Studenckie Koło Naukowe Manager działające w Katedrze Ekonomii Wydziału Administracyjno-Ekonomicznego zaprasza do wzięcia udziału w IX Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych pt. Społeczeństwo XXI wieku w badaniach studenckich. Konferencja, stanowiąca część dorocznych obchodów święta Uczelni odbędzie się 18 maja 2022 roku.

– Wydarzenie będzie okazją do wymiany poglądów, wysłuchania różnorodnych opinii oraz zachętą do podjęcia dyskusji. Konferencja adresowana jest przede wszystkim do studentów zrzeszonych w kołach naukowych – wyjaśniają organizatorzy.

Referaty zaprezentowane w trakcie spotkania po recenzji i korekcie autorskiej zostaną umieszczone w publikacji pokonferencyjnej. Wzorem lat ubiegłych zaplanowano także konkurs referatów. Termin zgłaszania udziału upływa z dniem 15.03.2022 r. Referaty należy przesłać na adres mailowy w terminie do 15.04.2022 r.

Szczegółowy program Konferencji zostanie ogłoszony po upływie terminu przesyłania prac. Karta zgłoszeniowa oraz wytyczne do referatów znajdziecie poniżej.

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres e-mail: sknmanagerpwsz@gmail.com z dopiskiem „Konferencja”. W razie pytań lub wątpliwości informacji udziela również opiekun SKN Manager mgr inż. Barbara Partyńska-Brzegowy (bpartynska@brzegowy.pl).

Więcej informacji nt. Konferencji oraz poprzednich jej edycji znajduje się na stronach SKN Manager .

Karta zgłoszeniowa uczestnika 2022

Wytyczne do referatów 2022