Studium Języków Obcych PWSZ w Tarnowie zaprasza na specjalistyczne kursy języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego. Kursy przeznaczone są dla osób zainteresowanych podniesieniem kompetencji językowych w zakresie języka zawodowego. Kursy obejmują przygotowanie językowe w zakresie opieki nad chorym lub umiejętności komunikacji w biurze.

KURS DLA FIZJOTERAPEUTÓW I PIELĘGNIAREK

Szanowni Studenci i Studentki Pielęgniarstwa i Fizjoterapii, Studium Języków Obcych PWSZ w Tarnowie ogłasza nabór na specjalistyczne kursy języka niemieckiego, angielskiego i francuskiego.

Kurs dla początkujących obejmuje 60 godzin i składa się z dwóch części:

I część – 30 godzin – nauka podstaw języka
II część – 30 godzin – komunikacja w opiece na chorym

Cena kursu: 300 zł (jedna godzina 5 zł)

Kurs dla średniozaawansowanych obejmuje 40 godzin – komunikacja w opiece nad chorym

Cena kursu: 200 zł (jedna godzina 5 zł )

Zapisy do 15 listopada 2013r. w sekretariacie Studium Języków Obcych PWSZ pok. 328A, tel. 14-63-16-555

KURS DOT. KOMUNIKACJI W BIURZE

Tematyka kursu obejmuje umiejętność komunikacji w biurze, prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji.

Kurs trwa 30 godzin lekcyjnych, wymagana jest znajomość języka na poziomie podstawowym. Cena kursu 150 zł (5zł – 45 min). Spotkania 1x w tygodniu 90 min.

Zapisy w sekretariacie Studium Języków Obcych (pok.328) do 15 listopada, początek kursu po 20 listopada br.