Wnioski o przyznanie stypendium socjalnego i dla osób niepełnosprawnych na rok akademicki 2024/2025 (dotyczy studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych wszystkich kierunków za wyjątkiem osób kończących studia w roku akademickim 2023/2024) będą przyjmowane w Dziale Pomocy Materialnej do 29 czerwca.

Wypełniony wniosek należy:

• umieścić wraz z załącznikami w urnie znajdującej się przy wejściu do Działu Pomocy Materialnej (A030),
  • przesłać pocztą na adres: Akademia Tarnowska, Dział Pomocy Materialnej, 33-100 Tarnów, ul. Mickiewicza 8,
  • lub umówić się na konkretny termin w celu złożeniu wniosku osobiście w Dziale Pomocy Materialnej. Rejestr zapisów jest dostępny w DPM w godz. 11.00-12.30.

Dodatkowe dyżury dla studentów niestacjonarnych wyznaczono na 15 i 29 czerwca (soboty) w godz. 8.00-13.00.

Formularze wniosków o przyznanie pomocy materialnej są dostępne wyłącznie w formie elektronicznej z zakładce Dział Pomocy Materialnej.

Wszystkie dokumenty, takie jak: zaświadczenia wydane przez odpowiednie organy administracji państwowej na potrzeby stypendialne, oświadczenia studenta i członków jego rodziny, wzory do Regulaminu powinny być złożone w oryginale. Dokumenty, których nie można złożyć w oryginale, np. akt zgonu, akty urodzenia, akty małżeństwa, decyzje administracyjne, nakazy płatnicze, wyroki sądów, PIT-y, świadectwa pracy, umowy o pracę, umowy cywilnoprawne, powinny być złożone w kopii i potwierdzone za zgodność z oryginałem przez organ, który je wydał lub opatrzone klauzulą „Świadomy/a odpowiedzialności karnej za podanie nieprawdy, oświadczam, że kopia przedstawionego przeze mnie dokumentu jest zgodna z oryginałem” i czytelnie podpisane.